MMA PLConor McGregorConor McGregor o Khabibie: Chcę pożreć jego dzieci!

Conor McGregor o Khabibie: Chcę pożreć jego dzieci!

Conor McGregor (22-6) nie odpuszcza w mediach społecznościowych! Irlandczyk postanowił opublikować kolejny kontrowersyjny wpis. Bez zaskoczenie nawiązywał on do odwiecznego rywala – Khabiba Nurmagomedova (29-0).

Do ich hitowego starcia doszło w październiku 2018 roku. Dagestańczyk podczas UFC 229 potwierdził, że jest niekwestionowanym mistrzem wagi lekkiej. Khabib w czwartej rundzie poddał rywala, a w klatce powstało wielkie zamieszanie.

Conor McGregor: Tym razem możesz nie mieć tyle szczęścia!

Conor McGregor (22-6) nie tak dawno swoim wpisem postanowił nawiązać do zmarłego ojca Khabiba – Abdulmanapa Nurmagomedova. Dagestańczyk gwarantuje, że McGregor musi je pisać po napojach wyskokowych.

Tylko zło może mówić o twoim ojcu, żonie, dzieciach, religii. Jeśli jesteś normalnym człowiekiem nigdy nie mówisz o takich rzeczach. Myślę, że opublikował ten wpis, gdy wypił za dużo albo coś takiego. Potem następnego dnia skasował te wpisy. Gdy doszedł do siebie, zobaczył to i pomyślał ”co ja zrobiłem”. I wtedy skasował. Takie jest moje zdanie. Cały czas tak robi.

Długo nie musieliśmy czekać na kolejny kontrowersyjny wpis ”Notoriousa”, który oczywiście zaraz go wykasował.

Chcę pożreć jego dzieci! Kiedy w zasadzie widział je po raz ostatni? A żonę? Matkę? A może być dla odmiany spędził trochę czasu ze swoimi dziećmi i rodziną, i trzymał mordę na kłódkę w moim temacie, zanim znowu gdzieś utkniesz. Tym razem możesz nie mieć tyle szczęścia.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Zobacz także:

Trener o Polskim Kenie: Dziwi nas to, bo nigdy nic nie trenował! Zaskoczy swoją dyspozycją?

Valerii Kukoba i Rafał Stasiak odpowiadają za przygotowania ”Polskiego Kena” do debiutu w mieszanych sztukach walki. Jeden z trenerów jest mocno zaskoczony, że Michał Przybyłowicz wcześniej nic nie trenował, bo jak zapewnia jest sumienną osobą.

Lukas TV przestraszył się potężnego Olejnika? ”Nie bije się z ulańcami”!

Łukasz Wdowiak już dwudziestego ósmego sierpnia wystąpi na pierwszej edycji High League w Ergo Arenie. Będzie to szalona rywalizacja. Popularny prankster weźmie udział w walce – trzech zawodników, każdy na każdego.