MMA PLConor McGregorConor McGregor o karierze sportowej: Nie robię tego dla pieniędzy

Conor McGregor o karierze sportowej: Nie robię tego dla pieniędzy

Foto: sport.sky.de

Conor McGregor zabiera głos w sprawie swojej niesławnej przegranej z Khabibem Nurmagomedovem w 2018 roku. W czwartej rundzie walki został poddany przez mistrza wagi lekkiej.

W ostatnim wywiadzie z Johnatanem Snowdenem z Bleacher Report, McGregor pochylił się nad błędami, które popełnił w trakcie przygotowań do pojedynku z Nurmagomedovem:

“Przyznaję, że podczas walki przed UFC 246 nie trenowałem właściwie i nie byłem w najlepszym stanie. Nazywaj to jak chcesz. Jestem dzisiaj głodny. Głodny jak człowiek, który nie jadł od tygodni… Kiedy coś postanowię, nie ma nic, czego nie mógłbym osiągnąć. Właśnie ta wiara tworzy zwycięzców.

Powiem prosto – nie byłem w pełni przygotowany. To dowodzi, że wszystko może się zdarzyć w walce. Możesz mi wierzyć, że następnym razem nie popełnię tych samych błędów. Wyszedłem dobrze i w jednej chwili wszystko się zmieniło. To takie proste.”

W tym samym wywiadzie McGregor wspomniał, że nie może doczekać się kolejnej walki. Chociaż nie ujawnił z kim chciałby zawalczyć, czy to w MMA czy w boksie, przyznał, że interesują go jedynie pojedynki, w których może mieć przewagę.

“To, czego fani, a także zawodnicy nie chcą, to nudna walka lub nudne prowadzenie walki. Lubię każdy aspekt, a fani zasługują na to, aby zobaczyć i usłyszeć prawdziwego mnie. Jestem pełny pasji i chętny zadowolić fanów oraz wygrać, dla nich i dla mojej rodziny. Jestem gotów walczyć z każdym i wielokrotnie to udowadniałem. Szukam dobrej walki, ale jeśli takiej nie będzie, nie jestem zainteresowany.”

Irlandczyk dodał także:

“Nie robię tego dla pieniędzy. Jestem bardzo bogatym człowiekiem, a moje dzieci i te, które po nich przyjdą, będą dobrze żyły. Uwielbiam walkę. Nauczyłem się wielu rzeczy o boksie w Crumlin, gdzie dorastałem, a moja głęboka miłość sprawia, że ​​robię to dzisiaj. Niedługo znów będę w oktagonie i w pełni spodziewam się, że znów będę boksował.

Będziesz musiał być na bieżąco, ale zaufaj mi – fani będą się dobrze bawić. Dawanie im tego, czego chcą i zapewnianie im rozrywki jest dla mnie ważne.”

Słowa McGregora są co najmniej interesujące. Jak sądzicie, kiedy i z kim przyjdzie mu się zmierzyć?