MMA PLConor McGregorConor McGregor nazywa Khabiba “małym szczurkiem”. Mistrz wagi lekkiej UFC odpowiada ripostą

Conor McGregor nazywa Khabiba “małym szczurkiem”. Mistrz wagi lekkiej UFC odpowiada ripostą

Foto: Joe.co.uk

Mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov oraz były mistrz wagi lekkiej i piórkowej UFC Conor McGregor to jedni z najlepszych zawodników UFC ostatnich lat. Nawet ich bijąca rekordy oglądalności walka na UFC 229 nie wystarczyła, aby zakończyć konflikt.

Pomiędzy dwoma wojownikami nadal istnieje spór. W zeszły weekend obaj wdali się w internetową sprzeczkę.  Zaskoczeniem nie jest, że “Notorius” rozpoczął werbalną awanturę na twitterze.

Khabib bardzo szybko zareagował na wpis Irlandczyka i odpowiedział cienką ripostą. Możemy być pewni, że to nie koniec potyczek słownych pomiędzy byłym podwójnym mistrzem UFC, a obecnym czempionem wagi lekkiej.

“Masz swoje pieniądze, a oczodoły twoich braci zadrżały kiedy walczyłeś ze mną mały szczurku. Dziecko Las Vegas zawsze wygrywa. Już niedługo wielka impreza w Wynn!”

“The Eagle” nie pozostał obojętny i szybko odpowiedział Irlandczykowi:

“Twoje pieniądze przychodzą i odchodzą, honor, który straciłeś tego wieczoru, nigdy nie powróci, musisz żyć z tym. Zakończyłeś karierę w MMA, ale rozpocząłeś karierę na Twitterze.”

Pomiędzy nimi nadal jest bardzo gorąco. Podczas main eventu na UFC 229 Khabib Nurmagomedov pokonał Conora McGregora przez poddanie w czwartej rundzie. Po walce rozpoczęła się wielka awantura z udziałem ekip obu zawodników. Po czym Komisja Sportowa Stanu Nevada ukarała Rosjanina dziewięciomiesięcznym zawieszeniem, a na Irlandczyka nałożyła sześć miesięcy zakazu toczenia pojedynków.

Kilka dni temu “Notorius” niespodziewanie ogłosił zakończenie kariery. Jednak wielu fanów wierzy, że Irlandczyk powróci do oktagonu. Środowisko MMA, znając zachowania Conora jest przekonane, że to chwilowa emerytura.

Natomiast Nurmagomedov nie ma zakontraktowanej żadnej walki, ale oczekuje się, że Rosjanin powróci do klatki jeszcze w tym roku.