MMA PLConor McGregorConor McGregor kupił luksusowy jacht! Wiemy ile zapłacił były podwójny mistrz UFC!

Conor McGregor kupił luksusowy jacht! Wiemy ile zapłacił były podwójny mistrz UFC!

Conor McGregor (22-6) nie może dobrze wspominać ostatnich startów w klatce największej organizacji na świecie. Irlandczyk tym razem postanowił kupić ekskluzywny jacht – wiemy też ile zapłacił były podwójny mistrz UFC.

To jest ciężki okres w karierze 33-latka. Mowa o dwóch bolesnych przegranych z Dustinem Poirierem. Były podwójny mistrz UFC w Abu Dhabi został znokautowany, a w ostatnim starciu doznał poważnej kontuzji. Pod koniec pierwszej odsłony doszło do złamania kości piszczelowej.

Nowy jacht McGregora!

Conor McGregor (22-6) stał się właścicielem jednego z 63 egzemplarzy Tecnomar dla Lamborghini 63. Co ciekawe McGregor czekał parę miesięcy –  zamówienie złożył w 2020 roku. ”Notorious” swoim zakupem pochwalił się dopiero przy odbiorze. 

Poza limitami

Jacht kosztował McGregora 3,5 mln euro. Belgijskie media donoszą, że pół miliona tej kwoty miało wynikać ze spersonalizowanych wymagań Irlandczyka.

Zobacz także:

MMA-VIP 3 – gala Najmana w PPV – jak oglądać?

Już w piątek 29 października czeka nas gala MMA-VIP 3, podczas której do klatki powróci jej organizator – Marcin Najman.

Okniński o Jurasie: „Kiedy zaczęły się problemy finansowe to Juras narobił takiego gnoju, że prawie by mnie powiesili!” Co wy na to?

Łukasz „Juras” Jurkowski był kiedyś zawodnikiem trenowanym przez Mirosława Oknińskiego. Ich drogi rozeszły się jednak z różnych powodów – niekoniecznie sportowych. „Juras narobił takiego gnoju, że prawie by mnie powiesili” – opowiadał o Jurasie Okniński.