MMA PLConor McGregorConor McGregor krytykuje Floyda Mayweathera za akcję z Jakiem Paulem: Po co mu to gó**no?

Conor McGregor krytykuje Floyda Mayweathera za akcję z Jakiem Paulem: Po co mu to gó**no?

Conor McGregor krytykuje Floyda Mayweathera Juniora za akcję z Jakiem Paulem, do której doszło po minionej konferencji prasowej w Miami.

McGregor krytykuje Floyda Mayweathera

Tam Mayweather Junior promował swoją nadchodzącą walkę z bratem Jake’a Paula – Loganem, ale najgłośniej zrobiło się już po konferencji, w której pięściarz starł się z ostatnim pogromca Bena Askrena.

Więcej o tej sprawie pisaliśmy -> TUTAJ.

Conor McGregor krytykuje Floyda Mayweathera za akcję z Jakiem Paulem: Po co mu to gó**no?

Teraz do akcji wkroczył Conor McGregor, który w mediach społecznościowych wyśmiał zaangażowanie się w walkę z youtuberem Floyda Mayweathera Juniora:

“Hej Leonardzie Ellerbe (menadżer Mayweathera Juniora), co do kurwy odpierdala Floyd? Dzieciak zwinął się w kłębek, nawet nie próbował walczyć, ale Floyd biegnie za nim udając twardziela. W sumie to ten dzieciak wciągnął Floyda w cały ten bałagan. Powinien mu za to podziękować. To zawstydzające!

Od profesjonalisty wymagasz profesjonalizmu. Floyd nie zrobi 10 milionów za tę walkę. On dobrze o tym wie, ona już raz została odwołana. To walka, którą świat będzie oglądał na Twitterze. Gdyby walczył z jakimś przyzwoitym sportowcem, to dostałby od 20 milionów w górę, więc po co mu to gówno?

Niezależnie jak się na to patrzy, to smutny widok. Walcz z kimś prawdziwym, z podobnym rekordem, albo spierdalaj, koleś”

Zobacz także:

Czym jest ”złoty wór”? Mateusz Murański pozywa Tańculę oraz Szeligę!

To się porobiło! Mateusz Murański postanowił pozwać Arkadiusza Tańculę oraz Piotra Szeligę. W tym momencie wiemy co miały oznaczać słowa ”złoty wór” oraz ”świat o którego istnieniu nie mieli pojęcia”.

Shamaev krytycznie o starciu Kaczmarczyk-Sobiech: Dawno nie oglądałem walki z tak dużymi błędami!

Arbi Shamaev, Mansur Azhiev i Filip Bątkowski byli gośćmi podczas ostatniego programu ”Oktagon Live”. Trener w mocnych słowach wypowiedział się o walce Patryka Kaczmarczyka (7-0) z Michałem Sobiechem (4-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis