MMA PLConor McGregorConor McGregor komentuje zwycięstwo Aldo: Jesteś prawdziwą legendą!

Conor McGregor komentuje zwycięstwo Aldo: Jesteś prawdziwą legendą!

Swoją dyspozycją podczas gali UFC 265, Jose Aldo wprawił w zachwyt wielu zawodników mieszanych sztuk walki. Występ Brazylijczyka docenił również jego odwieczny rywal – Conor McGregor.

W świetnym stylu podczas gali UFC 265 zaprezentował się były mistrz kategorii piórkowej – Jose Aldo. Brazylijczyk stoczył ubiegłej nocy kolejny pojedynek w wadze koguciej. 34-latek wrócił do klatki po ponad półrocznej przerwie, aby podjąć rękawice rzuconą przez swojego rodaka – Pedro Munhoza. Po 3 rundach świetnego pojedynku, kolejne zwycięstwo do swojego rekordu dopisał Junior. Było to jego drugie zwycięstwo z rzędu w kategorii do -60kg.

„Jesteś prawdziwą legendą!”

Występ Brazylijczyka nie uciekł uwadze wielu ekspertów, którzy wychwalali formę jaką zaprezentował w klatce. Dyspozycję Aldo docenił również jego były rywal – Conor McGregor.

„Jose Aldo jest prawdziwą legendą”

Irlandczyk cały czas leczy kontuzję złamania nogi, której nabawił się podczas UFC 264. Na ten moment nie wiadomo, kiedy „Notorious” wróci do klatki jednak nikt nie spodziewa się, że będzie to termin wcześniejszy niż wiosna 2021 roku.

Zobacz także:

Czeczeński Hulk kontra Irański Hulk w klatce? Padło wyzwanie!

To byłby prawdziwy freak fight! Ashab Tamaev w mediach społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku ”Irańskiego Hulka”. Przypomnijmy, że o potencjalnym debiucie Sajjad Gharibi w MMA mówi się już od dłuższego czasu.

Mariusz Pudzianowski o walce z ”Górą”: Już coraz bliżej finalizacji kontraktu!

To się dzieje naprawdę! Jest coraz bliżej walki Mariusza Pudzianowskiego (15-7) poza KSW. Mowa o starciu na zasadach boksu z ogromnym Hafthorem Bjornssonem.