MMA PLNajnowszeUFCConor McGregor już nie zawalczy w oktagonie? Dana White: Z takimi gośćmi nigdy nie wiesz jak będzie

Conor McGregor już nie zawalczy w oktagonie? Dana White: Z takimi gośćmi nigdy nie wiesz jak będzie

Czy Conor McGregor już nigdy nie zawalczy w oktagonie największej organizacji MMA na świecie? Irlandczyk po raz pierwszy w karierze wycofał się z ogłoszonej walki, w której miał wystąpić. Teraz Dana White zastanawia się, czy w ogóle kiedykolwiek McGregor wróci do oktagonu.

Conor McGregor już nigdy nie zawalczy

McGregor miał wystąpić w main evencie gali UFC 303, która odbędzie się 29 czerwca w Las Vegas. Jego rywalem miał być Michael Chandler, ale ostatecznie do tego starcia ponownie nie dojdzie, bowiem Irlandczyk doznał kontuzji wykluczającej go z udziału w gali.

Nową walką wieczoru UFC 303 został za to pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej Alex Pereira vs Jiri Prochazka 2.

Conor McGregor już nigdy nie zawalczy w oktagonie? Dana White: Z takimi gośćmi nigdy nie wiesz jak będzie

Szef UFC, Dana White gościł w poniedziałek w “The Jim Rome Show”, gdzie wypowiedział się na temat najbliższej przyszłości McGregora.

Co ciekawe, White nie jest pewny, czy kiedykolwiek zobaczymy jeszcze McGregora w oktagonie:

“Conor w lipcu skończy 36 lat. Ma mnóstwo pieniędzy i nie wiem czy kiedykolwiek wróci. Z takimi gośćmi nigdy nie wiesz jak będzie. Jest na przykład Jon Jones – nie wiadomo czy kiedykolwiek zawalczy ponownie. Jest Conor McGregor – nie wiadomo czy kiedykolwiek zawalczy ponownie. Może zawalczy, a może nie. Jak osiągasz pewien poziom, to ciężko później planować walki. Nie wiadomo czy kiedykolwiek ich zobaczymy.”

A Wy jak sądzicie – czy Conor McGregor wróci jeszcze kiedykolwiek do oktagonu UFC? Czy Irlandczyk pokaże jeszcze kiedyś swoje umiejętności walki kibicom?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis