MMA PLNajnowszeUFCConor McGregor już nie wróci do startów w UFC! Kolejny ekspert tłumaczy dlaczego

Conor McGregor już nie wróci do startów w UFC! Kolejny ekspert tłumaczy dlaczego

To już kolejny głos w debacie na temat tego czy Conor McGregor kiedykolwiek wróci czy już nie wróci do startów w oktagonie UFC. Kolejny ekspert tłumaczy dlaczego Irlandczyka nie zobaczymy już w walce.

Conor McGregor już nie wróci

O braku powrotu Conora McGregora do oktagonu UFC przekonany jest m.in. Chael Sonnen, były zawodnik UFC, a obecnie ekspert telewizyjny. W powrót Irlandczyka wątpi także sam Dana White. Szef UFC ma wątpliwości czy przy takim statusie, jaki obecnie ma McGregor, będzie chciał kiedykolwiek jeszcze wrócić do startów.

Przypominamy, że Irlandczyk wycofał się z walki z Michaelem Chandlerem, z którym miał zmierzyć się w main evencie gali UFC 303 w Las Vegas. McGregor doznał kontuzji, która wykluczyła go z udziału w tej imprezie.

Conor McGregor już nie wróci do startów w UFC! Kolejny ekspert tłumaczy dlaczego

Teraz mamy kolejny głos w tej sprawie. Były zawodnik UFC, żywa legenda MMA, a także ceniony komentator w świecie sportów walki – Matt Brown przedstawił swój punkt widzenia na sytuację Conora McGregora:

“Wcześniej nie byłem przekonany, czy Conor wróci czy nie. Teraz nie zszokowało mnie, kiedy dowiedziałem się, że wypadł z tej walki. Dzisiaj uważam, że on już nigdy nie wróci. Chciałbym zobaczyć go ponownie w walce, wiele osób chciałoby go zobaczyć, ale to się już nie wydarzy.

Nie ma sensu, by znowu walczył w MMA. Jeśli ma powrócić, to do boksu. Tam nie musi się martwić o swoją goleń. Uważam, że on nie wróci, bo jego goleń nie wytrzymuje. Tytan czy jakakolwiek płytka, którą mu tam włożyli nie wytrzymuje i ma z tym trudności. Minęły trzy lata od jego ostatniej walki z Poirierem. Powrót z żadnej kontuzji tyle nie trwa. Moim zdaniem nie wróci już do UFC. Może zawalczy w czymś innym, ale jeśli już ma to zrobić, to pewnie będzie to boks.”

I co – zgadzacie się ze zdaniem Matta Browna? Czy Waszym zdaniem może jednak zobaczymy ponownie Conora McGregora w walce?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis