MMA PLUFCConor McGregor jedzący… pszczoły? Irlandczyk szokuje tym wideo!

Conor McGregor jedzący… pszczoły? Irlandczyk szokuje tym wideo!

Conor McGregor jedzący… pszczoły? Choć “Notorious” ma wiele dziwnych pomysłów, to tym razem przeszedł samego siebie. W mediach społecznościowych opublikował film, w którym zajadał się… owadami!

Film z udziałem McGregora rozprzestrzenia się teraz w sieci. Widać na nim, jak Irlandczyk wkłada do ust pszczoły i je zjada. Choć nie wiemy dlaczego to robi, to mamy kolejny dowód na to, że cokolwiek McGregor zrobi, to będzie to szeroko komentowane.

Conor McGregor jedzący… pszczoły?

Film został opublikowany przez Conora McGregora w swoich mediach społecznościowych. My natomiast powołujemy się na wpis dziennikarza Chamatkara Sandhu, który także wstawił to wideo na swoje konto. Uczynił to tak, by zachować film przed ewentualnym usunięciem go przez McGregora.

Ciekawi jesteście tego, co zrobił Conor McGregor?

Zobacz także:

Conor McGregor awansuje w rankingu najlepiej zarabiających sportowców wg Forbesa

Conor McGregor (22-4) wciąż wśród najlepiej zarabiających sportowców na świecie. Irlandczyk ponownie znalazł się w rankingu Forbesa i zanotował nawet awans.

Kontrowersyjny wpływ zawodnika UFC po przegranej. Przesadził?

Kontrowersyjny wpis zawodnika UFC po przegranej na minionej gali UFC on ESPN 9: Woodley vs. Burns. Chodzi o postać Vince’a Moralesa, który przegrał swoją walkę z Chrisem Gutierrezem w drugiej rundzie po potężnych lowkickach.

Khabib reaguje na ranking Conora McGregora! Irlandczyk wyśmiany!

Khabib reaguje na ranking Conora McGregora. Chodzi o zestawienie najlepszych zawodników w historii MMA. Irlandczyk twierdzi, że sam zasługuje na drugie, a nawet pierwsze miejsce!