MMA PLConor McGregorConor McGregor groził Poirierowi i jego żonie śmiercią! Jest szokujące nagranie z narożnika [WIDEO]

Conor McGregor groził Poirierowi i jego żonie śmiercią! Jest szokujące nagranie z narożnika [WIDEO]

Nie wiemy czy to hipoteza stawiana na wyrost, ale Irlandczyk chyba się odkleja. Conor McGregor groził Dustinowi Poireirowi i jego żonie Julie śmiercią, która ma nadejść, kiedy para będzie spała!

Conor McGregor w miniony weekend na gali UFC 264 przegrał przez TKO po pierwszej rundzie z Dustinem Poirierem walkę, która była trylogią w ich rywalizacji. Na porażkę McGregora, który wyraźnie przegrywał pierwszą odsłonę złożyła się makabryczna kontuzja nogi. Złamanie kostki i kości piszczelowej przeszkodziło Irlandczykowi w kontynuowaniu pojedynku.

Conor McGregor groził Poirierowi i jego żonie śmiercią! Jest szokujące nagranie z narożnika [WIDEO]

“Notorious” nie zgadzał się z takim obrotem spraw i z przedstawieniem Amerykanina jako zwycięzcy ich trzeciego pojedynku i leżąc w narożniku opatrywany przez lekarzy, zwyzywał małżeństwo Poirierów.

Teraz natomiast zamieszczono nowe szokujące nagranie, na którym widać jak McGregor grozi Poirierom śmiercią pokazując gest pistoletu:

“We śnie dostaniesz to, na co zasługujesz! Umrzesz śpiąc! Ty i Twoja pani, to jest koniec!” – wykrzykiwał McGregor:

Niechęć McGregora do rodziny Poirierów wzięła się ze skandalu, jaki Amerykanie wywoływali sugerując, że Irlandczyk nie wpłacił obiecanych im pieniędzy na fundację, którą prowadzą. W rzeczywistości wpłaty tej nie dokonano ze względu na brak przedstawienia przez Dustina Poiriera listy przeznaczenia pieniędzy. McGregor zatem nie zamierzał wspierać niepewnej inicjatywy, która mogła być jedynie okryta “płaszczykiem” charytatywnym.

Zobacz także:

Conor McGregor wynoszony na noszach po UFC 264 [WIDEO] Oglądaliście?

To zakończyło się nie tak, jak Irlandczyk planował – Conor McGregor wynoszony na noszach po minionej właśnie gali UFC 264.

Jake Paul wyśmiewa McGregora. Podał nową stawkę dla Irlandczyka w ich potencjalnej walce! Będzie taka walka?

Youtuber Jake Paul wyśmiewa Conora McGregora. Zrobił to przed i po minionej gali UFC 264, gdzie Irlandczyk ponownie musiał uznać wyższość Dustina Poiriera, z którym przegrał drugą walkę z rzędu.

KSW 62 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już 17 lipca w studiu w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.