MMA PLConor McGregorConor McGregor drwi z Khabiba: On wie, co działo się w tamtej walce

Conor McGregor drwi z Khabiba: On wie, co działo się w tamtej walce

Foto: Facebook/ Conor McGregor

Conor McGregor drwi z Khabiba Nurmagomedovowa, a konkretnie z jego narracji o potencjalnym powrocie ze sportowej emerytury. Rosjanin bowiem w rozmowie z szefem UFC, Daną Whitem zapowiedział, że powróci do startów, jeśli na nadchodzącej gali UFC 257 “wydarzy się coś spektakularnego”.

A na gali UFC 257, która odbędzie się w najbliższy weekend walczyć będą: Conor McGregor z Dustinem Poirierem i Michael Chandler z Danem Hookerem. Od przebiegu tych dwóch pojedynków, Khabib uzależnił swój powrót do startów.

Z takiej narracji kpi Conor McGregor, który w przeszłości z Rosjaninem przegrał.

Conor McGregor drwi z Khabiba: On wie, co działo się w tamtej walce

McGregor uważa, że Khabib zwyczajnie na świecie uciekł od sportowych wyzwań, które zostały dla niego w dywizji lekkiej. Irlandczyk odniósł się także do pierwszej ich walki twierdząc, że był wtedy w najgorszej możliwej dyspozycji.

Oto, co powiedział w rozmowie z ESPN:

“Jestem przekonany, że Khabib boi się walczyć ze mną. Nie obwiniam go za to. Wiem dokładnie z czym się teraz mierzy. W naszej poprzedniej walce, ja mierzyłem się z najlepszą wersją Khabiba, a on mierzył się z najgorszą wersją Conora. On o tym wie, jego zespół i trenerzy też o tym wiedzą. Mam odpowiedź na zniszczenie tego człowieka. Khabib mydli ludziom oczy. Wiem, że to są niby sprawy związane z rodziną, a jeśli faktycznie jest na sportowej emeryturze, to życzę mu powodzenia. Ale to ja jestem tym, kim jestem, jestem na szczycie i czas to wszystko pokaże.

Uważam, że to co zrobił skreśla go z miana prawdziwego wojownika. Jak mógł teraz przejść na sportową emeryturę? Jak mógł to zrobić, kiedy jest tyle walk do stoczenia? Pomyślcie: Nate Diaz, Tony Ferguson, Charles Oliveira, rewanż ze mną. To odejście jest niedorzeczne. Pokazał jaki jest naprawdę. Ale jeśli faktycznie zdecydowały o tym kłopoty rodzinne, to życzę mu powodzenia.”

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 257: Poirier vs. McGregor 2” – dokument dostępny już w sieci [WIDEO]

Przed nami pierwsza numerowana gala UFC w tym roku. Do oktagonu powróci wielka gwiazda organizacji. Zwyczajowo w sieci pojawił się specjalny dokument wprowadzający do gali – “Odliczanie do UFC 257”.

UFC 257: Zobaczcie zmianę McGregora i Poiriera od ich pierwszej walki!

Porównanie! Mamy zdjęcie Conora McGregora (22-4) i Dustina Poiriera (26-6) z 2014 roku oraz obecnie. Trzeba przyznać, że nawet patrząc na sylwetkę możemy zauważyć dużą zmianę.

Tak trenuje mistrz muay-thai! Widzieliście?

To robi wrażenie. Mowa o Banchamku, który ma za sobą ponad 300 walk. Zobaczcie jak trenuje mistrz muay-thai.