MMA PLConor McGregorConor McGregor dostanie walkę o pas wagi lekkiej UFC? Islam Makhachev: To pijak, nie da rady zrobić wagi

Conor McGregor dostanie walkę o pas wagi lekkiej UFC? Islam Makhachev: To pijak, nie da rady zrobić wagi

Ostatnimi czasy świat mieszanych sztuk walki obiegają plotki o rzekomym pomyśle na kolejną walkę, w której udział ma wziąć Conor McGregor. Wg niektórych amerykańskich źródeł, Irlandczyk ma dostać walkę o pas mistrzowski wagi lekkiej.

Conor McGregor

“Notorious” miałby zmierzyć się ze zwycięzcą majowej walki na szczycie tej dywizji, w której to zmierzą się obecny mistrz Charles Oliveira i Justin Gaethje.

Wątpliwości co do takiego rozwiązania sytuacji wśród pretendentów ma jednak Islam Makhachev, który także ma chrapkę na walkę o złoto w kategorii do 70 kilogramów.

Conor McGregor dostanie walkę o pas wagi lekkiej UFC? Islam Makhachev: To pijak, nie da rady zrobić wagi

Zdaniem Rosjanina, pomysł przyznania McGregorowi walki o pas to fake, a sam Irlandczyk nie jest w stanie zrobić wagi do walki mistrzowskiej:

“Według mnie to fake. Dla niektórych ludzi może wydawać się interesujące to, że chcą dać walkę o pas McGregorowi, ale ja nie traktuję tego poważnie. Będzie mu trudno zbić wagę do 70 kilogramów. To pijak. Pije cały dzień. Wielu zawodników bez problemu pokona go w takiej sytuacji. Po prostu będzie walczył z Natem Diazem czy z innymi starszymi zawodnikami, by zarobić trochę pieniędzy, zrobić trochę szumu i to wszystko. Nigdy już nie będzie mistrzem, nie jest w stanie konkurować na tym poziomie.”

Co na to wszystko Conor McGregor? Ano:

Zobacz także:

Artur Gwóźdź odpowiada na słowa Michała Pasternaka! Co wy na to?

Michał Pasternak w sobotę obronił pas MMA VIP i w wywiadzie zdradził, że chętnie zmierzy się z Arturem Gwoździem. Długo na odpowiedź menedżera Artnox Fight Sport nie musieliśmy czekać. 

Jacek Murański ogląda i komentuje walkę Najmana z Miśkiem z Nadarzynem! Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem oglądnął wczorajszym pojedynek Marcina Najmana. Przy okazji ”Muran” skomentował zwycięstwo ”El Testosterona”. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do takiego starcia bądź częstochowianin zmierzy się z jego synem – Mateuszem.

Rosyjski weteran MMA krytykuje Usyka: Zanim coś powiesz powinieneś to dokładnie przemyśleć!

Alexander Shlemenko (62-13) rosyjski weteran MMA postanowił zabrać głos. 37-latek skrytykował uznanych ukraińskich pięściarzy oraz mistrza organizacji Bellator – Yaroslava Amosova (26-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis