MMA PLConor McGregorConor McGregor chce stoczyć jeszcze… 100 walk! Do Travisa Fultona to jednak cały czas daleko!

Conor McGregor chce stoczyć jeszcze… 100 walk! Do Travisa Fultona to jednak cały czas daleko!

Jeden z największych gwiazdorów w historii sportów walki Conor McGregor ma bardzo ambitny plan, jeśli chodzi o swoją przyszłość w sporcie.

Conor McGregor chce stoczyć jeszcze... 100 walk

Irlandczyk goszcząc w programie Barstool Sports “My Mom’s Basement” zdradził, że chce jeszcze stoczyć 100 walk!

McGregor to były podwójny mistrz UFC, który ma na koncie 28 zawodowych pojedynków. Aktualnie Irlandczyk kręci najnowszy, 31. sezon popularnego show The Ultimate Fighter, w którym rywalizuje z Michaelem Chandlerem.

Conor McGregor chce stoczyć jeszcze… 100 walk!

Kulminacyjnym punktem 31. sezonu TUF-a będzie walka trenerów, ale McGregor ma znacznie ambitniejsze plany niż najbliższe starcie. “The Notorious” zaznacza, że chce stoczyć jeszcze mnóstwo kolejnych walk:

“Na co mam jeszcze nadzieję na tym świecie? Mam nadzieję na 100 walk. Liczę na kolejnych 100 walk. Pracuję nad konsekwencją. Zbyt długo zajmowałem się nonsensami jak polityka walki, kontuzje, ale to samo życie. To się zdarza. To plan Boży. Wszystko jest Bogiem i akceptuję to. Jednak jestem podekscytowany tym, że uda mi się znowu zrobić niezłą serię. Mam przed sobą wiele ekscytujących pojedynków. Na oku mam kilku rywali. Mam rywali w swojej dywizji, w innych dywizjach. Jest mnóstwo walk, które mógłbym stoczyć. Jestem podekscytowany każdą z nich.”

McGregor może i ma ambitny plan, który trzeba jednak traktować z przymrużeniem oka. Jednak 34-latkowi ciągle daleko do Amerykanina – Travisa Fultona, który na swoim koncie ma stoczonych 322 walk, a rekord wynosi 257-55-10.

Zobacz także:

Długo wyczekiwane starcie dwóch mistrzów odbędzie się na gali XTB KSW Colsseum 2

Wielka walka dwóch czempionów unifikująca pasy wagi lekkiej odbędzie się 3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Panujący od ponad dwóch lat na szczycie kategorii lekkiej Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) będzie bronił tytułu przeciwko mistrzowi wagi piórkowej i tymczasowemu czempionowi kategorii lekkiej, Salahdine’owi Parnasse’owi (17-1, 2 KO, 7 Sub).

Najman prowokuje Pawła Jóźwiaka: Ty mi bardziej pasujesz na chippendalesa

Wczoraj wieczorem odbyła się druga Konferencja Prasowa promująca galę High League 6. Podczas tego wydarzenia na scenie pojawili się bohaterowie sobotniej gali w katowickim Spodku, w tym Marcin Najman i “Prezes FEN”. “El Testosteron” na tym wydarzeniu prowokował Pawła Jóźwiaka.

Robert Ruchała przed KSW 80: W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami

Robert Ruchała przed nadchodzącą wielkimi krokami galą KSW 80 wypowiedział się o zbliżającym się pojedynku z jego udziałem, który będzie miał status walki mistrzowskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis