Conor McGregor broni Artema Lobova. Malignaggi zapowiada, że wyśle Rosjanina w śpiączkę

Foto: mmajunkie.com
Foto: mmajunkie.com

Conor McGregor nie jest zadowolony z tego, że jego były sparingpartner Paulie Malignaggi uderzył wieloletniego przyjaciela – Artema Lobova. Irlandczyk postanowił zareagować.

Cały incydent miał miejsce podczas wtorkowej konferencji prasowej przed galą Bare Knuckle Fighting Championships. Po słownej kłótni, panowie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i Malignaggi uderzył “Rosyjskiego Młota” w twarz. Zawodnicy szybko zostali rozdzieleni.

Tego samego wieczoru “Notorius” zamieścił na twitterze mnóstwo zdjęć z ich sparingów. Na obrazkach wyraźnie widać, że Amerykanin był dominowany przez McGregora. Paulie był sparing partnerem Conora przed jego bokserską walką z Floydem Mayweatherem.

Po niespełna 15 minutach Paulie Malignaggi odpowiedział na tę reakcję byłego podwójnego mistrza UFC. W swojej odpowiedzi zachęcił Irlandczyka do opublikowania pełnego filmu z ich sesji sparingowej, po raz kolejny sugerując, że ten pełny film pokaże inną historię. Napisał też, że Lobov zapadnie w śpiączkę z jego czynu.

“Musisz opublikować całość sparingu. Wszyscy już znamy twoje urywki i wszyscy wiemy, że jak opublikujesz całość to będziesz w du*ie. Wyślę twojego kolegę w śpiączkę.”

Artem Lobov w main evencie BKFC 5 ma walczyć z innym weteranem UFC Jasonem Knightem. Jeśli wygra tę walkę, to będzie walczył z emerytowanym bokserem Pauliem Malignaggim prawdopodobnie pod koniec roku. Choć bardzo możliwe, że ich pojedynek odbędzie się już w czerwcu.

Jeśli chodzi o Conora McGregora, były dwukrotny mistrz UFC ogłosił zakończenie kariery. Mając to na uwadze, wielu fanów i analityków uważa, że ​​emerytura Irlandczyka to sztuczka, aby wynegocjować lepszy kontrakt w UFC.