MMA PLConor McGregorConor McGregor “bije” koronawirusa. Wymowne zdjęcie Irlandczyka

Conor McGregor “bije” koronawirusa. Wymowne zdjęcie Irlandczyka

Foto: dailymail.co.uk

Conor McGregor (22-4) ponownie odniósł się do pandemii dotyczącej koronawirusa. Irlandczyk wstawił wymowny post na Facebooku, publikując zdjęcia “bicia” wirusa.

Pandemia Covid-19 cały czas paraliżuje różne segmenty życia. Jednym z cierpiących rynków jest oczywiście sportowy, gdyż niemalże wszystkie rozgrywki zostały sparaliżowane. Wyjątek od reguły stanowi miniona gala Cage Warriors, na której miał okazję zawalczyć m.in. Bartosz Fabiński (15-3).

Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja na świecie wciąż jest bardzo zła. Wydawało się, że konsekwencje wirusa pośrednio odczuł McGregor. Mianowicie po śmierci swojej cioci wstępnie zawodnik myślał, iż umarła ona z powodu koronawirusa. Ostatecznie okazało się, że bliska rodzina “Notoriousa” nie była nosicielką Covid-19.

Mimo tego 32-latek nadal w dość prosty sposób wypowiada się na temat aktualnej pandemii. Otóż McGregor opublikował wymowny post, w którym wstawił dwie fotografie. Jedna z nich przedstawia fightera “kopiącego” wirusa. Druga z nich z kolei obrazuje przejazd “Notoriousa” przez miasto. Całość okraszona została z kolei podpisem “A masz koronawirus”.