MMA PLConor McGregorConor McGregor awansował w rankingu UFC, mimo że… jest na emeryturze!

Conor McGregor awansował w rankingu UFC, mimo że… jest na emeryturze!

Lubicie nielogiczne decyzje w świecie mieszanych sztuk walki? Otóż, Conor McGregor awansował w najnowszym oficjalnym rankingu UFC. Awansował, mimo tego, że oficjalnie przebywa na sportowej emeryturze.

O końcu swojej przygody ze sportem McGregor poinformował opinię publiczną podczas wybuchu pandemii koronawirusa. Wiadomość o emeryturze Irlandczyka co chwilę w rozmowach z mediami potwierdza Dana White.

Ale jak wygląda ta emerytura w praktyce?

Conor McGregor awansował w rankingu UFC, mimo że… jest na emeryturze!

Ano tak, że Conor McGregor ciąle brany jest pod uwagę przez tworzących oficjalne rankingi największej organizacji MMA na świecie. W najnowszym zestawieniu zawodników wagi lekkie, “Notorious” zaliczył nawet awans!

McGregor wyprzedził w rankingu Dana Hookera i awansował na czwarte miejsce w oficjalnym rankingu:

Conor McGregor ostatnią walkę w karierze stoczył w styczniu tego roku. Na pierwszej gali amerykańskiego giganta w tym roku szybko znokautował Donalda Cerrone i wrócił na zwycięską ścieżkę po przegranej, jaką zafundował mu Khabib Nurmagomedov.

Zobacz także:

Conor McGregor zaakceptował walkę z Chimaevem! Czeczen w odpowiedzi: Błagaj mnie!

Conor McGregor zaakceptował walkę z Khamzatem Chimaevem! Czeczen reprezentujący Szwecję robi ostatnio medialną furorę w mediach społecznościowych. Chimaev zdobył uznanie wygrywając dwie walki w oktagonie UFC na przestrzeni 10 dni. Teraz próbuje wykorzystać medialny szum, jaki wytworzył się wokół niego.

Co pali Conor McGregor? Irlandczyk tak celebruje życie na sportowej emeryturze

Po materiale, który ukazał się w mediach społecznościowych wielu fanów zadaje sobie pytanie: co pali Conor McGregor? Irlandczyk udostępnił na Instagramie wideo, na którym pali skręconego papierosa. Tak “Notorious” celebruje życie na sportowej emeryturze.

Martin Lewandowski namawia Gamrota na pozostanie w KSW?

Mateusz Gamrot (16-0) nie ukrywa, że po wypełnieniu kontraktu z KSW będzie chciał spełnić swoje marzenia i sprawdzić się w największej lidze świata. Przypomnijmy, że ”Gamer” ma w kontrakcie jeszcze jeden pojedynek. Do głosu doszedł również Martin Lewandowski – jeden z właścicieli KSW.