MMA PLConor McGregorConor McGregor atakuje Poiriera, jego żonę i zapowiada czwartą walkę, Andrzej Janisz nazywa go “idiotą”

Conor McGregor atakuje Poiriera, jego żonę i zapowiada czwartą walkę, Andrzej Janisz nazywa go “idiotą”

Conor McGregor nie zgadza się z takim zakończeniem trylogii, jaką oglądaliśmy na gali UFC 264 i atakuje Dustina Poiriera, jego żonę i zapowiada, że powróci po “Diamenta” w przyszłości!

Conor McGregor atakuje Poiriera

Przypominamy, że Irlandczyk przegrał z Dustinem Poirierem po pierwszej rundzie, czego bezpośrednią przyczyną była dramatyczna kontuzja kostki, którą McGregor tak niefortunnie skręcił, że nie był w stanie kontynuować walki i wyjść do drugiej rundy.

Tym samym, to Dustin Poirier zawalczy o pas mistrzowski wagi lekkiej UFC, który aktualnie znajduje się na biodrach Charlesa Oliveiry.

Conor McGregor atakuje Poiriera, jego żonę i zapowiada czwartą walkę, Andrzej Janisz nazywa go “idiotą”

McGregor był pełen frustracji podczas wywiadu z Joe Roganem tuż po zakończeniu jego pojedynku z Dustinem Poirierem. Irlandczyk zwyzywał rywala, twierdził, że kompletnie dominował (mimo punktacji sędziów w stosunku 10:8, 10:8 i 10:9 na korzyść Poiriera), zaatakował żonę Amerykanina, która pokazała mu wcześniej w oktagonie środkowy palec, a także zapowiedział powrót po Poiriera w przyszłości.

Po pełnym szału wywiadzie Irlandczyka, komentujący w stacji Polsat Sport Andrzej Janisz nazwał go bezpośrednio “idiotą”.

A wywiad ten, o którym mowa możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

UFC 264: Dustin Poirier brutalnie kończy trylogię z Conorem McGregorem. Zdecydowała kontuzja [WIDEO]

Dustin Poirier (28-6, 1 N/C) pokonał Conora McGregora (22-6) po pierwszej rundzie w walce wieczoru gali UFC 264.

“Pierwszy raz go widząc powiedziałem: Ale to jest bestia!” – Mateusz Gamrot o treningach w ATT

Mateusz Gamrot był gościem ostatniego odcinka programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie rozmawiał m.in. o treningach w ATT, gdzie przygotowuje się do nadchodzącej walki ze Jeremym Stephensem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis