MMA PLUFCConor McGregor apeluje do rodaków: Liczba zarażonych koronawirusem spada, ale nie ulegajcie pokusie!

Conor McGregor apeluje do rodaków: Liczba zarażonych koronawirusem spada, ale nie ulegajcie pokusie!

Największy gwiazdor światowego MMA i jeden z najlepszych sportowców w historii Irlandii – Conor McGregor (22-4) zaapelował do rodaków o czujność w walce z panującą pandemią koronawirusa.

Wg informacji, jakie podały irlandzkie źródła stan zarażonych koronawirusem w tym kraju spada z dnia na dzień. Wszystko dzięki ostrożności Irlandczyków, którzy starają się przestrzegać zaleceń o pozostaniu w domach i dbaniu o higienę.

Ale pozytywne nastroje w irlandzkim narodzie studzi Conor McGregor, który przestrzega, że to nie koniec walki z koroanwirusem i że to właśnie teraz najważniejsza jest czujność jego rodaków.

Oto, co McGregor przekazał Irlandczykom i co można odnieść do każdej nacji na świecie:

“Szybkie ostrzeżenie, alby zachować czujność w trakcie walki z kwarantanną, drużyno Irlandii!

W ciągu ostatnich trzech dni zanotowaliśmy spadek zachorowań. W czwartek 19 marca mieliśmy 191 zarażeń, dzień później 126, a 21 marca były 102 nowe zarażenia. To obiecujące wyniki, ale wciąż mamy ponad 100 zachorowań dziennie.

Ponieważ sobota to szczyt weekendu, a zważywszy na fakt, że mamy informację o malejącej ilości zarażonych, to ludzie są chętni, by zacząć wychodzić z domu i ulec tej pokusie, by zacząć żyć normalnie.

Ale to czas, by zachować najwyższą czujność! Pozostańcie w domach, zostańcie w łózkach. W przeciwnym razie ryzykujemy i będziemy na okrągło walczyć z tym wirusem.

Trzymaj się mocno Irlandio! Zrobimy to, wspólnie! W jedności jesteśmy silni! Bóg pomoże nam w walce z wirusem na całym świecie! Praca zespołowa to najlepsze, co możemy teraz zrobić!”

Quick reminder to stay vigilant with our quarantine efforts, team Ireland! We have seen a drop over the last 3 days in…

Opublikowany przez Conora McGregor Sobota, 21 marca 2020