MMA PLUFCColby Covington ostro o youtuberze: Jest wstydem dla społeczeństwa!

Colby Covington ostro o youtuberze: Jest wstydem dla społeczeństwa!

Zbliżająca się walka bokserska pomiędzy Benem Askrenem a Jakiem Paulem budzi coraz większe emocje. Ostatnio swoje zdanie na temat tego pojedynku wyraził Colby Covington.

Amerykanin zasilił tym samym dużą grupę sportowców, którzy jasno deklaruję, że trzymają kciuki za Askrena. W rozmowie z Helen Yee, Colby przyznał, że ma dużą nadzieję na to, że Ben utrze nosa krnąbrnemu YouTuberowi. Covington powiedział także co sądzi o wypowiedziach Paula.

Mam nadzieję, że Ben wyjdzie i znokautuje Jake’a Paula. Nie mogę już słuchać jego wypowiedzi. Strzępi sobie język i nie kryje się za tym żadna treść.

Jak Colby widzi samą walkę?

Myślę, że go zbije, uważam, że będzie cały czas wywierał na nim presję. Jeśli zdecyduje się wejść w klincz to go zmęczy, a nie ma wątpliwości, że Ben ma dużo więcej paliwa od Jake’a – jakiegoś śmiesznego YouTubera. Ten gość to kompletny żart, jest wstydem dla społeczeństwa, jest wstydem dla MMA i dla świata boksu. Mam nadzieję, że ben wyjdzie i zamknie mu usta.

Askren o Covingtonie

Również Askren wypowiedział się pozytywnie o Colby’m. Chodzi tu o rewanż pomiędzy Jorge Masvidalem a Kamaru Usmanem. Amerykanin powiedział, że jego zdaniem to Covington bardziej od Masvidala zasłużył na walkę o tytuł.

Colby odniósł się także do tych słów:

Mieliśmy z Benem spinę. Zawsze wygadywał w mediach jakieś bzdury na mój temat. Padło między nami trochę gorzkich słów, więc to, że teraz okazuje mi swoje wsparcie oznacza, że naprawdę zasługuję na tę walkę bardziej niż ktokolwiek inny.

Zobacz także:

Michał Sobiech vs. Patryk Kaczmarczyk na KSW 60. Kto wciąż pozostanie niepokonany?

Odkrycie roku 2020 w polskim MMA, Patryk Kaczmarczyk (6-0, 1 KO, 2 Sub) zadebiutuje 24 kwietnia w klatce KSW. Rywalem młodego zawodnika z Radomia na KSW 60 będzie inny niepokonany fighter, znany z występu w programie „Tylko Jeden”, Michał Sobiech (4-0, 3 KO). Starcie odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Urwany palec w walce MMA! Takie rzeczy działy się na CFFC 94 [WIDEO]

Dramatyczne sceny oglądali kibice śledzący wydarzenia podczas minionej gali Cage Fury Fighting Championship 94! Po raz pierwszy w historii oglądaliśmy urwany palec w walce MMA!

Jacek Murański w FEN? Zdradził, że ma trzy opcje, w tym walka 2 na 2 i starcie na gołe pięści z Dominikiem Zadorą

Jacek Murański w FEN? Znany z programu “Lombard. Życie pod zastaw” 52-latek zdradził, że chętnie pokaże kibicom swoje umiejętności w walce na gali Fight Exclusive Night. Murański przyznał, że ma na stole aż trzy propozycje od drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki!