MMA PLUFCColby Covington i Kamaru Usman starli się na konferencji: Czy twój ojciec wyjdzie z więzienia i będzie tu w sobotę?

Colby Covington i Kamaru Usman starli się na konferencji: Czy twój ojciec wyjdzie z więzienia i będzie tu w sobotę?

Kipi mleko między dwoma bohaterami walki wieczoru najbliższej gali UFC 268. Jutro, czyli w sobotę 6 listopada dojdzie do pojedynku Kamaru Usman vs Colby Covington 2, który ma w sobie ogromny ładunek emocjonalny. Obaj zawodnicy poważnie starli się już podczas konferencji prasowej.

Colby Covington i Kamaru Usman

Ta odbyła się wczoraj. Konferencja z udziałem uczestników nadchodzącej imprezy była przedsmakiem tego, co czeka nas w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego.

Colby Covington i Kamaru Usman starli się na konferencji: Czy twój ojciec wyjdzie z więzienia i będzie tu w sobotę?

Na konferencji było bardzo gorąco! I to już niemal od samego jej początku! Colby Covington w jednym z pierwszych głosów, jakie zabrał, zaatakował Kamaru Usmana w czuły punkt, bowiem pojechał mu po rodzinie.

“Hej Marty, czy twój ojciec wyjdzie z więzienia i będzie tutaj w sobotę? Mam kontakty w organach ścigania, jeśli chcesz, to zadzwonię gdzie trzeba i upewnię się, że będzie mógł pojawić się tutaj w sobotę. Chcesz tego? Żal mi pani Usman. W tym domu był syn, który zdradził całą rodzinę i mąż oszust. To musiało być gówniane życie.”

Najlepsze fragmenty z tego wydarzenia do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot ceniony w UFC! Były podwójny mistrz KSW rezerwowym w walce ścisłej czołówki?

To byłoby mega pozytywne zaskoczenie. Według Macieja Turskiego nasz reprezentant Mateusz Gamrot (19-1) miał być zawodnikiem rezerwowym w starciu na szczycie wagi lekkiej. Mowa o sobotnim pojedynku na gali UFC 268.

Gwiazdor walk na gołe pięści mocno pobił partnerkę! Policja poprosiła go o autograf! Widzieliście?

Skandal w Rosji! Artur Kalinskij to aktualnie bardzo popularna postać. Gwiazdor walk na gołe pięści pobił swoją partnerkę. Absurdalne jest również zachowanie policji, która na miejscu poprosiła o zdjęcie z bokserem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis