MMA PLUFCColby Covington gościem Donalda Trumpa podczas debaty prezydenckiej

Colby Covington gościem Donalda Trumpa podczas debaty prezydenckiej

Foto: Dailymotion

Gwiazdor organizacji UFC Colby Covington był gościem Donalda Trumpa podczas debaty prezydenckiej kandydatów na urząd głowy państwa Stanów Zjednoczonych. Debata telewizyjna odbyła się we wtorkowy wieczór.

Relacje między Colbym Covingtonem a Donaldem Trumpem najwyraźniej coraz bardziej się zacieśniają. Covington wspierał urzędującego prezydenta USA wczoraj w Cleveland.

Colby Covington gościem Donalda Trumpa podczas debaty prezydenckiej

Wczorajsza debata prezydencka miedzy Donaldem Trumpem a Joe Bidenem odbyła się w Cleveland. Covington był jednym z honorowych gości urzędującego prezydenta, który stara się o reelekcję.

Szeroko rozumiana przyjaźń między Trumpem a Covingtonem rozwija się od lat. “Chaos” jest jednym z ulubionych zawodników prezydenta USA. Trump dzwonił nawet do Covingtona po jego ostatniej wygranej z Tyronem Woodleyem na gali UFC on ESPN+ 36, która odbyła się 19 września.

Covington natomiast od lat jest deklarowanym zwolennikiem Donalda Trumpa. Gwiazdor UFC otwarcie wspiera urzędującego prezydenta USA, a ostatnio nawet nie pojawia się w przestrzeni publicznej bez charakterystycznej czerwonej czapki z hasłem wyborczym Donalda Trumpa: “Uczyńmy Ameryką znowu wielką”.

Zobacz także:

Znamy cenę PPV za KSW 55! Walka Mameda w “starej cenie”!

Znamy cenę PPV za dostęp do nadchodzącej gali KSW 55! Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki wraca do swojej “starej ceny”. Kibice zatem na razie mogą zapomnieć o wykupieniu PPV za 29 złotych.

Jan Błachowicz gościem Mateusza Morawieckiego! Premier spotka się z mistrzem UFC!

Nowy mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz gościem Mateusza Morawieckiego! Premier spotka się z najlepszym zawodnikiem MMA w swojej dywizji wagowej na świecie już dzisiaj o godz. 10:00.

UFC on ESPN 16 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Kolejny weekend i kolejna gala UFC na Fight Island w Abu Dhabi. Po numerowanej gali UFC 253 i mistrzowskim pojedynku Jana Błachowicza tym razem czeka nas “odrobinę” słabsza rozpiska.