MMA PLUFCCody Garbrandt idzie do wagi muszej! Znamy szczegóły walki byłego mistrza UFC!

Cody Garbrandt idzie do wagi muszej! Znamy szczegóły walki byłego mistrza UFC!

Cody Garbrandt idzie walczyć do wagi muszej! W przeszłości posiadał tytuł mistrzowski wagi koguciej, ale w tej kategorii wagowej poniósł ostatnio zbyt wiele porażek.

Dlatego właśnie zdecydował się zbić wagę do niżej dywizji wagowej. O zmianie kategorii zdecydowała jego porażka z maja tego roku, kiedy to uległ Robowi Fontowi.

Cody Garbrandt idzie do wagi muszej! Znamy szczegóły walki byłego mistrza UFC!

Według informacji podanych przez dziennikarza ESPN Bretta Okamoto, Garbrandt zmierzy się z Kaiem Kara-France na gali UFC, która zaplanowana jest na dzień 11 grudnia. Starcie to odbędzie się oczywiście w limicie wagi muszej.

Cody Garbrandt w ostatnich pięciu walkach notował rekord 1-4. Po zdobyciu pasa mistrzowskiego, po który sięgnął pokonując Dominicka Cruza, Garbrandt dwukrotnie przegrywał z TJ Dillashawem i raz z Pedro Munhozem. Wygraną zanotował natomiast w starciu z Rafaelem Asssuncao.

Kara-France to 28-letni Nowozelandczyk, który ostatnio przeplata wygrane z przegranymi. Ostatnią walkę stoczył w marcu tego roku, kiedy to znokautował Rogeiro Bontorina na UFC 259.

Zobacz także:

Jacek Murański po zwycięstwie syna: Mateusz jest wcieleniem wujka Władka! Tak jest?

To były nerwy i wielkie emocje rodziny Murańskich. Mateusz zdecydował, że dodają aneks i jednego wieczoru stoczy dwie walki. Po około godzinnej przerwie ”Muran” po raz drugi wszedł do klatki i brutalnie znokautował rywala.

Jest nagranie zaraz po nokaucie! Szał radości Jacka Murańskiego! [WIDEO] Oglądaliście?

To był wieczór rodziny Murańskich! Mateusz postanowił podjąć wyzwanie i w jeden wieczór stoczył dwie walki w organizacji Elite Fighters. Pierwsze starcie należało do tych trudnych. W drugim zaś było efektowne skończenie.

Mistrz świata poza zasięgiem. Tadeusz Michalik zawalczy o brąz na Igrzyskach!

Tadeusz Michalik nie zostanie mistrzem olimpijskim w zapasach. Polak wciąż może jednak zdobyć medal w Tokio.