MMA PLKSWCo zrobić gdy nie zapłacili Ci za walkę w KSW – instrukcja od Mameda Khalidova [WIDEO]

Co zrobić gdy nie zapłacili Ci za walkę w KSW – instrukcja od Mameda Khalidova [WIDEO]

Mamed Khalidov (34-5) znany jest ze swojego dużego poczucia humoru i po raz kolejny dał tego pokaz! Niedawny mistrz KSW w kategorii średniej opublikował na instagramie filmik w którym przekonuje jednego z włodarzy KSWMacieja Kawulskiego, aby ten zapłacił mu zaległe pieniądze za walkę. Oczywiście jest to ŻART, ale cała sytuacja wygląda prześmiesznie.

View this post on Instagram

Recommendations ✌🏼 @kawul_ksw 👊🏽

A post shared by Mamed Khalidov (@mamed_khalidov) on

Cała sytuacja miała miejsce podczas zdjęć do nowego filmu o MMA w którym gra między innymi Khalidov, ale także duża część załogi KSW oraz polskiej sceny MMA.

Przypomnijmy, że Mamed Khalidov na niedawnej konferencji prasowej w restauracji Champions zwakował pas wagi średniej KSW. Dla Czeczena z polskim obywatelstwem najważniejsza w tej chwili jest rewanżowa walka z mistrzem KSW w wadze półciężkiej Tomaszem Narkunem. Jak sam przyznaje nie jest już w stanie toczyć tylu walk co kiedyś, stąd decyzja o oddaniu pasa.

Termin rewanżu z Narkunem nie jest jeszcze znany, ale najprawdopodobniejszą datą wydaje się koniec tego roku lub początek następnego.

Organizacja KSW na ostatniej konferencji ogłosiła także pary turnieju KSW, którego stawką będzie świeżo zwakowany pas mistrzowski organizacji w wadze średniej. Powalczą o niego Michał Materla z Damianem Janikowskim oraz Marcin Wójcik ze Scottem Askhamem. Pojedynki te odbędą się 6 października na gali KSW 45 w Londynie.