MMA PLKursy SuperbetCo za weekend z MMA! Kursy Superbet na gale FEN 33 i UFC 260

Co za weekend z MMA! Kursy Superbet na gale FEN 33 i UFC 260

Foto: FEN

Najbliższy weekend będzie obfitował w emocje związane z MMA. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet przygotował bogatą ofertę na gale FEN 33 oraz UFC 260.

W sobotni wieczór odbędzie się gala FEN 33. Za największych faworytów uznaje się Kacpra Formelę , który zmierzy się z Damianem Frankiewiczem czy Dominika Zadorę, który w walce niemistrzowskiej w formule K-1podejmie Pavla Sacha. W obu przypadkach kursy na faworytów wynoszą 1,25. Kursy na wszystkie walki prezentują się zaś następująco.

Galę FEN 33 można obstawić TUTAJ

Mamy również możliwość obstawienia zwycięstwa danego zawodnika przed czasem czy na punkty a także w konkretnej rundzie. Ponadto możemy też obstawić długość trwania walki. Szczegółowe kursy dostępne są dla każdego pojedynku, tu dla przykładu walka wieczoru FEN 33.

Sportowe emocje czekają nas też w nocy z soboty na niedzielę. W Las Vegas odbędzie się bowiem gala UFC 260. Największym faworytem z całej rozpiski jest Sean O’Malley (kurs 1,3). Z kolei za najbardziej wyrównane bukmacherzy uważają sarcie Marca-Andre Barriaulta z Abu Azaitarem (kursy 1,80 – 2,00). Mimo porażki w pierwszej walce faworytem rewanżu jest Francis Ngannou (kurs 1,75). Wyraźnym underdogiem w swojej walce jest były mistrz Tyron Woodley (2,95).

Galę UFC 260 można obstawić TUTAJ

Podobnie jak w przypadku pojedynku z Fight Exclusive Night tak i tu dostępne są bardziej rozbudowane zakłady. Jak widać szans Francisa Ngannou upatruje się głównie w zwycięstwie przed czasem.

Podobne zakłady dostępne są też choćby w przypadku pojedynku Michała Oleksiejczuka z Modestasem Bukauskasem.

Gdzie obejrzeć galę FEN 33 – informacje

Gdzie obejrzeć galę UFC 260 – informacje

Zobacz także:

Innowacja, której w sporcie jeszcze nie było! CAGE BOX, czyli walka w najmniejszym ringu świata

EFM SHOW szykuje wielką niespodziankę dla wszystkich fanów sportów walki. Podczas Gali 9 kwietnia będzie można zobaczyć rywalizację w najmniejszym ringu świata – CAGE BOX.

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!