MMA PLKSWCo za szybkość! Mamed Khalidov jest niesamowity! [WIDEO]

Co za szybkość! Mamed Khalidov jest niesamowity! [WIDEO]

Mamed Khalidov (35-7-2) wrócił w wielkim stylu! Jego sobotni nokaut obiegł cały świat.. 40-latek przerwał serię trzech przegranych z rzędu i pokazał, że jest dalej bardzo niebezpieczny!

Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego wystąpił w walce wieczoru KSW 55 w Łodzi. Khalidov tuż przed starciem podkreślał, że były to dobre przygotowania i czuje to co kiedyś przed laty, gdy błyskawicznie kończył swoje walki w Polsce. Większość osób pozostało jednak przy typowaniu Scotta Ashkama (19-5), który przed tym pojedynkiem był zdecydowanym faworytem.

Khalidov potrzebował 36 sekund, aby znów zaszokować wszystkich! Olsztynianin tym samym odzyskał pas kategorii średniej. Dla Brytyjczyka była to pierwsza przegrana w KSW i pierwsza po odejściu z UFC. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do trylogii. Zobaczcie jak Khalidov to zrobił!

Co za szybkość Mameda Khalidova!

Mamed Khalidov (35-7-2) w mediach społecznościowych zamieścił fragment przygotowań do swojej ostatniej jakże ważnej walki. Trzeba przyznać, że szybkość Khalidova robi wrażenie! Sami zobaczcie wideo poniżej.

Mamed wcześniej zdecydował się zawiesić karierę, ale ostatecznie wrócił specjalnie na walkę ze Scottem. I tak w grudniu roku 2019 Askham stanął w klatce KSW po raz pierwszy naprzeciwko legendy organizacji i polskiego MMA. Anglik nie postawił na brutalne ataki, ale bardzo mądrze zdecydował się na przenoszenie starcia do parteru i kontrolowanie Mameda w tej płaszczyźnie walki. Plan na pojedynek okazał się strzałem w dziesiątkę i Khalidov ostatecznie musiał uznać wyższość rywala. 

Mamed Khalidov to nie tylko żyjąca legenda MMA, ale cały czas jeden z najlepszych i najniebezpieczniejszych zawodników kategorii średniej. W ciągu całej, bogatej kariery, tylko cztery z jego trzydziestu czterech wygranych bojów zakończyło się na kartach sędziowskich. Pochodzący z Olsztyna zawodnik jest niebezpieczny w każdej płaszczyźnie walki, równie skutecznie potrafi nokautować swoich rywali, jak i zmuszać ich do poddania, a jego niezwykle bogata kariera, trwająca od roku 2004 przemawia do wyobraźni.

Zobacz także:

Conor McGregor wraca! Czekaliście?

Świetna wiadomość. Conor McGregor wraca do klatki UFC. Poznajcie szczegóły

Cała gala z udziałem Gamrota w telewizji Polsat! Będziecie oglądać?

Tak to już pewne! Telewizja Polsat pokaże całą sobotnią galę UFC. Swój debiut w największej organizacji na świecie odnotuje Mateusz Gamrot