MMA PLHighleagueCo z walką Najman vs Murański na High League 6? Jest komentarz organizacji!

Co z walką Najman vs Murański na High League 6? Jest komentarz organizacji!

W obliczu ogromnej tragedii, jaką była wczorajsza przedwczesna śmierć Mateusza Murańskiego, fani zastanawiają się czy ciągle aktualna jest walka Marcin Najman vs Jacek Murański, która miała być jednym z najważniejszych pojedynków gali High League 6.

Co z walką Najman vs Murański na High League 6

O śmierci Mateusza Murańskiego dowiedzieliśmy się wczoraj po południu. Informacja ta wręcz wstrząsnęła całym środowiskiem sportów walki w Polsce. Więcej TUTAJ -> Nie żyje Mateusz Murański! Freak fighter miał 29 lat

29-latek został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Gdańsku.

Co z walką Najman vs Murański na High League 6?

W obliczu tej osobistej tragedii pod znakiem zapytania stoi występ ojca Mateusza – Jacka Murańskiego, który już 18 marca miał zmierzyć się w głośnej walce z Marcinem Najmanem na gali High League 6 w Katowicach.

Portal sportowefakty.wp.pl kontaktował się z organizatorami w sprawie informacji czy starcie Najmana z Murańskim nadal jest aktualne.

Na ten moment pojedynek ten stoi pod poważnym znakiem zapytania, ale decyzja o jego anulowaniu bądź pozostawieniu w karcie walk marcowej gali nie zapadła.

Jak czytamy na wspomnianym portalu, High League w ciągu najbliższych dni poda decyzję w sprawie wyczekiwanej przez fanów walki Najman vs Murański.

Póki co freakowa organizacja przesłała oficjalne kondolencje po śmierci Mateusza Murańskiego:

“Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Mateusza Murańskiego.

Mateusz, spoczywaj w pokoju. Kondolencje dla rodziny i bliskich.”

Zobacz także:

Khalidov o komentarzach w internecie po walce z Pudzianem: Nie kopcie człowieka, który przegrał! Co wy na to?

Na kanale ”Klatka po klatce” pojawiła się rozmowa z Mamedem Khalidovem. Były mistrz KSW w rozmowie z Arturem Mazurem ponownie został zapytany o komentarze, które pojawiały się po jego ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zapewnia, że najbardziej w tej sytuacji oberwało się Pudzianowskiemu.

Michał Turyński obronił pas WKN! Polak znokautował rywala latającym kolanem! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne informacje z Francji, a dokładnie z Nimes. Nasz reprezentant Michał Turyński obronił pas mistrzowski organizacji WKN. Polak ponownie pokonał zawodnika publiczności Fabrice Aurienga. Reprezentant Fighter Wrocław zakończył pojedynek efektownie przed czasem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis