MMA PLEFM SHOWNorman ParkeCo z rewanżem z Don Kasjo? Norman Parke ogłasza kolejne zakończenie kariery!

Co z rewanżem z Don Kasjo? Norman Parke ogłasza kolejne zakończenie kariery!

Czy to następny wpis Normana Parke (28-7-1), który trzeba przyjąć z przymrużeniem oka? ”Stormin” za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział koniec kariery. Parke przekonuje, że jest to spowodowane problemami zdrowotnymi.

Kasjo obraża Normana Parke

Emocji nie brakowało w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbyła się w Gliwicach. Mańkowski był szybki, a jego kiwki oraz balans tułowiem robił wrażenie na przeciwniku. ”Stormin” w końcówce ryzykował i parę razy mocno doszedł do głosu. Sędziowie byli zgodni ogłaszając zwycięstwo Mańkowskiego na punkty.

To koniec walk Parke?

Tak twierdzi Norman Parke (28-7-1), który ponownie postanowił ogłosić zakończenie kariery. ”Stormin” zdradził, że zmaga się z problemami ze zdrowiem.

Witam wszystkich, przykro mi to mówić ale moja kariera dobiega końca. Mam problemy zdrowotne także najlepiej dla mnie będzie zakończyć karierę. Nie wiem co dalej zrobię ale pieprzyć to, takie jest życie. Był to wspaniały czas poznałem wiele dobrych ludzi.. do zobaczenia wkrótce

Zobacz także:

Pięściarz złamał szczękę byłej partnerce! Za swoje skandaliczne zachowanie nie trafi do więzienia! Co wy na to?

To jest jakiś żart! Zapadł wyrok w sprawie pięściarza Toma Schwarza (26-1, 18 KO), który złamał szczękę swojej byłej partnerce. Jak się okazuje nie będzie odsiadki, a reprezentant Niemiec będzie musiał zapłacić… grzywnę!

Synthol niebawem na wolności! Zawalczy już na gali MMA VIP 4?

Wszystko na to wskazuje, że Szymon Komandos już niebawem może wyjść na wolność. Tym samym dalej jest aktualny jego debiut w mieszanych sztukach walki na gali MMA VIP – o czym poinformował jeden z włodarzy Dariusz Kosowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis