MMA PLUFCCo wyróżnia Jana Błachowicza w UFC? “Nie ma drugiego takiego w tej dywizji…”

Co wyróżnia Jana Błachowicza w UFC? “Nie ma drugiego takiego w tej dywizji…”

Foto: Facebook
Foto: Facebook

Ciekawi jesteście co wyróżnia Jana Błachowicza w UFC według jego menadżerki i partnerki życiowej Doroty Jurkowskiej? Kobieta odpowiedzialna za prowadzenie kariery Błachowicza opowiedziała o tym, jak jej narzeczony jest postrzegany w Stanach Zjednoczonych.

Dorota Jurkowska udzieliła obszernego wywiadu TVP Sport, gdzie opowiedziała o początkach jej relacji z najlepszym obecnie Polakiem walczącym w UFC oraz o tym, jak dzisiaj postrzegany jest Błachowicz w USA.

Co wyróżnia Jana Błachowicza w UFC? “Nie ma drugiego takiego w tej dywizji…”

Zdaniem Doroty Jurkowskiej, która powołuje się na opinie ekspertów, Jan Błachowicz jest najsilniejszym zawodnikiem w dywizji półciężkiej UFC. Jego celem nadal pozostaje pas mistrzowski. A walki o tytuł Polak jest już bardzo blisko!

“Wie, po co tam jest i co osiągnął. Wie, do czego dąży od tylu lat. W jego dywizji jest uznawany przez ekspertów za najmocniejszego zawodnika, jeśli chodzi o siłę ciosu. Nie ma drugiego takiego w tej dywizji. Dlatego m.in. jest pewny siebie i dlatego tak się w wywiadach uzewnętrznił. Dostał skrzydeł. Janek mega pod tym kątem imponuje, że mimo swojego wieku i doświadczenia wciąż się rozwija. Jak wino – im starszy, tym lepszy.”

Cała rozmowa Doroty Jurkowskiej z TVP Sport do sprawdzenia -> TUTAJ.

Jan Błachowicz obecnie nie ma zakontraktowanej kolejnej walki w UFC. Polak czeka na rozwiązanie sytuacji z obecnym mistrzem Jonem Jonesem. “Bones” pozostaje bowiem w konflikcie z UFC i zapowiedział, że na razie nie będzie podejmował kolejnej walki.

Co zatem z Janem Błachowiczem? Czy według Was Polak może otrzymać walkę o pas mistrzowski, nawet ten tymczasowy?

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski zapowiada walkę w KSW: “Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny”

Łukasz Jurkowski zapowiada walkę w KSW, która będzie ostatnią w jego zawodowej karierze. “Juras” najprawdopodobniej zmierzy się ze złotym medalistą olimpijskim Szymonem Kołeckim.

Tyron Woodley o sile ciosu Tysona: Powinni stawiać przed nim największych pedofilów

Tyron Woodley wypowiedział się o sile ciosu Mike’a Tysona. Były mistrz wagi półśredniej UFC odniósł się do zbliżającej się walki Tysona z Royem Jonesem Juniorem.