MMA PLInneCo to było. Dwa niskie kopnięcia i koniec walki! [WIDEO]

Co to było. Dwa niskie kopnięcia i koniec walki! [WIDEO]

Na piątkowej gali UAE Warriors 12 w Abu Dhabi działo się naprawdę dużo! Pisaliśmy o przeciągniętym poddaniu, szarpaniu się z sędzią Marc Goddardem i tym samym dyskwalifikacją. Nie brakowało następnego dziwnego i dyskusyjnego pojedynku. Mowa o zakończeniu walki po dwóch niskich kopnięciach!

Al Darmaki wszedł zza plecy i zapiął duszenie. Kirilenko odklepał. Do akcji wkroczył doświadczony sędzia Marc Goddard. Musiał użyć siły, aby zawodnik w końcu zerwał uścisk. Al Darmaki zamiast przeprosić postanowił odepchnąć arbitra, a zaraz złapał go też za koszulkę. Powstało zamieszanie, a werdykt musiał być jeden. Ahmad Al Darmaki (2-6) został zdyskwalifikowany.

Koniec walki po dwóch niskich kopnięciach!

Widzieliśmy już błyskawiczne nokauty czy poddania – w tym przypadku walka również nie była długa, ale powód jej zakończenia może zaskoczyć. Youssef Al Housani (2-0) potrzebował zaledwie dwóch niskich kopnięć, aby skończyć starcie z rodakiem Mohamedem Arshaqą Alim (0-1). Zawodnik walczący w kategorii piórkowej zadebiutował w czerwcu tego roku w niecałe dwie minuty poddając swojego oponenta.

Może to nam przypominać ostatnią walkę Andrzeja Grzebyka (17-3) pod banderą Fight Exclusive Night. Podwójny champion we Wrocławiu potrzebował zaledwie 18 sekund na odprawienie z kwitkiem Roberta Fonseci. Tu akurat wystarczyło jedno niskie kopnięcie i szarża ciosów w parterze. Dla Andrzeja październikowy występ na 26 edycji okazał się tym ostatnim w organizacji FEN. Tak wyglądało zakończenie tej walki.

Zobacz także:

Radczenko nie odpuszcza! Zaskoczeni słowami Ukraińca?

Sergey Radczenko apeluje do Artura Szpilki. Ukrainiec ma nadzieje, że ”Szpila” dotrzyma słowa

Przegrana ”Psychopaty” w walce o pas BMF! Zwycięzce zobaczymy jeszcze w KSW?

Wojownik z Czarnogóry dość niespodziewanie przegrywa przed czasem z doświadczonym Chorwatem