MMA PLUFCCo pali Conor McGregor? Irlandczyk tak celebruje życie na sportowej emeryturze

Co pali Conor McGregor? Irlandczyk tak celebruje życie na sportowej emeryturze

Po materiale, który ukazał się w mediach społecznościowych wielu fanów zadaje sobie pytanie: co pali Conor McGregor? Irlandczyk udostępnił na Instagramie wideo, na którym pali skręconego papierosa. Tak “Notorious” celebruje życie na sportowej emeryturze.

Conor McGregor swoje odejście ze sportu po raz kolejny ogłosił kilka miesięcy temu. Było to w czasie, kiedy na świecie wybuchła pandemia koronawirusa.

Teraz Irlandczyk celebruje życie jako emerytowany sportowiec.

Co pali Conor McGregor? Irlandczyk tak celebruje życie na sportowej emeryturze

Conor McGregor przebywa obecnie na wakacjach w Chorwacji. Na Instagramie udostępnił filmik, na którym pali skręconego papierosa. Nie wiadomo czy jest to marihuana, ale wielu obserwatorów właśnie tę używkę dostrzega w skręcie.

Zobaczcie sami:

Conor McGregor is living his best life post-retirement
The Irishman then tagged in Real Madrid footballer Sergio Ramos

Conor McGregor swoją przygodę ze sportem zakończył z wygraną. W styczniu tego roku na gali UFC 246 bardzo szybko znokautował Donalda Cerrone. Po tej walce McGregor apelował o rewanż z Khabibem Nurmagomedovowem, ale losy dywizji lekkiej potoczyły się tak, że Irlandczyk nie ma na razie co liczyć na rewanż z Rosjaninem. Mało tego, po ostatnich prywatnych wydarzeniach w życiu Khabiba (śmierć jego ojca Abdulmanapa), nie wiadomo czy Rosjanin jeszcze kiedykolwiek pojawi się w oktagonie.

McGregor natomiast zostanie zapamiętany jako pierwszy podwójny mistrz UFC i największa marketingowa gwiazda światowego MMA.

Zobacz także:

Martin Lewandowski namawia Gamrota na pozostanie w KSW?

Mateusz Gamrot (16-0) nie ukrywa, że po wypełnieniu kontraktu z KSW będzie chciał spełnić swoje marzenia i sprawdzić się w największej lidze świata. Przypomnijmy, że ”Gamer” ma w kontrakcie jeszcze jeden pojedynek. Do głosu doszedł również Martin Lewandowski – jeden z właścicieli KSW.

To byłoby widowisko! Mateusz Gamrot wskazał potencjalnego rywala w KSW

Mateusz Gamrot (16-0) wrócił do organizacji KSW i dał wielki popis! Reprezentant Czerwonego Smoka ma jeszcze jedną walkę w kontrakcie, a następnie jego celem jest sprawdzenie się w największej lidze. ”Gamer” widzi duży potencjał w starciu z zawodnikiem, który ma aktualny/bieżący kontrakt z organizacją KSW. 

Juras twierdzi, że Kołecki odrzucił walkę! Co tym sądzicie?

Łukasz Jurkowski zdradził, że Szymon Kołecki dostał propozycje innego przeciwnika. Podopieczny Mirosława Oknińskiego odrzucił tą ofertę