MMA PLUFCCo dalej z Chrisem Weidmanem po złamaniu nogi na UFC 261? Są nowe informacje!

Co dalej z Chrisem Weidmanem po złamaniu nogi na UFC 261? Są nowe informacje!

Co dalej z Chrisem Weidmanem po złamaniu nogi, jakiej doznał na gali UFC 261? W sieci – za pośrednictwem małżonki byłego mistrza wagi średniej – pojawiły się nowe informacje o jego aktualnym stanie zdrowotnym.

Przypominamy, że Chris Weidman w miniony weekend doznał makabrycznego złamania nogi w walce z Uriahem Hallem na gali UFC 261 w Jacksonville. Ciekawostką jest to, że Amerykanin w 2013 roku poprzez blokowanie niskiego kopnięcia spowodował podobną kontuzję u Andersona Silvy:

Co dalej z Chrisem Weidmanem po złamaniu nogi na UFC 261? Są nowe informacje!

“To było coś okropnego. Dziwne rzeczy, które niszczą plany dzieją się w naszym życiu. To był bardzo długo dzień, ale cieszę się, że w końcu widzę tego mężczyznę po operacji. Dziękuję Ci Panie, że wszystko poszło dobrze! Jesteśmy wdzięczni medykom, rodzinie UFC, naszemu sztabowi oraz naszej rodzinie i przyjaciołom, którzy przesyłają wyrazy wsparcia.

Serce mi pęka z powodu tego, co wydarzyło się mojemu mężowi. Jest wspaniałym mężczyzną, wiele poświęca na treningach każdego dnia i chcę dla niego wszystkiego, co najlepsze. Chociaż teraz jest ciężki czas i on się utrzyma przez kilka tygodni, to jesteśmy zasypywani dobrymi wiadomościami i jesteśmy świadomi tego błogosławieństwa. Kochamy was wszystkich!

To wydarzenie przypomniało nam, jak cenny jest każdy dzień i jestem bardzo wdzięczna, że mogę spędzić dzień obok mojej miłości, nawet jeśli znajduje się on w szpitalnej sali, z dala od domu.” – napisała na Instagramie małżonka zawodnika UFC Marivi Weidman.

Zobacz także:

UFC 261 – wyniki

Po raz pierwszy od ponad roku na gali UFC pojawią się widzowie. W rozpisce znalazły się aż trzy walki mistrzowskie z rewanżowym starcie Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem na czele.

Bonusy po UFC 261. Mistrzowie nagrodzeni za efektowne nokauty [WIDEO]

Za nami rewelacyjna gala UFC 261 w Jacksonville na Florydzie. Po wydarzeniu, które tym razem z trybun mogli oglądać fani tradycyjnie przyznano dodatkowe bonusy pieniężne.

KSW 60: De Fries vs. Narkun 2 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali KSW 60, która odbędzie się już w sobotni wieczór.

Colby Covington następny dla Kamaru Usmana. Mocne słowa pretendenta po UFC 261!

Wygląda na to, że Colby Covington jest następny dla mistrza wagi półśredniej UFC Kamaru Usmana. Nigeryjczyk na minionej gali UFC 261 znokautował w drugiej rundzie Jorge Masvidala i przedłużył swoją serię zwycięstw do 18.