MMA PLArchiwumBoxdelCo dalej z Boxdelem w FAME MMA? Michał Baron zabiera głos

Co dalej z Boxdelem w FAME MMA? Michał Baron zabiera głos

Definitywny koniec Michała Barona w organizacji FAME MMA? Wszystko na to wskazuje. ”Boxdel” w programie ”Aferki” zabrał głos co dalej jeśli chodzi o sytuację z freakową organizacją, w której jest jednym z właścicieli.

Boxdel

Michał został błyskawicznie zawieszony, kiedy wybuchła afera ”Pandora Gate”.

28-latek w FAME MMA stoczył pięć pojedynków. Swój debiut odnotował na pierwszej edycji w Koszalinie, gdy w main evencie odprawił z kwitkiem ”Guzika”. Była też chociażby walka z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim czy Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem.

Boxdel zabiera głos!

Co dalej z Michałem Baronem w FAME MMA? ”Boxdel” na ”Aferkach” wyjaśnił jak wygląda sytuacja.

Jeżeli chodzi o Fame, to nie jest tak, że zostanę od razu wyrzucony z KRS-u. To też jest “papierkologia”, jest ten proces usuwania i tak dalej, ale to będzie długo trwało. Ja nie chcę też być kulą u nogi chłopaków, bo to jednak są ludzie, dzięki którym też dużo zbudowałem (…) Sprzedaję udziały. Jesteśmy w trakcie sprzedaży udziałów

Baron ostatni raz wystąpił w main evencie ostatniej gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Był to rewanżowy pojedynek z Pawłem Jóźwiakiem. Tym razem pojedynek odbył się w formule K-1 w małych rękawicach. 

W pierwszych sekundach ”Boxdel” po uderzeniu był liczony. Szybko doszedł do siebie, ale jeszcze w tej rundzie musiał uważać na akcje ”Prezesa FEN”. W drugiej rundzie ”Boxdel” znalazł swój rytm. Trafił mocnym uderzeniem. Wydawało się, że Jóźwiak nie jest świadomy co się dzieje. Mimo wszystko na charakterze Paweł próbował jeszcze zaskoczyć. Ostatecznie walka zakończyła się przez nokaut pod koniec drugiej odsłony. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis