MMA PLCiekawostkiCM Punk wraca do pro wrestlingu! Tłum szaleje na jego widok [WIDEO]

CM Punk wraca do pro wrestlingu! Tłum szaleje na jego widok [WIDEO]

`CM Punk wraca do tego, co wychodziło mu najlepiej, czyli do pro wrestlingu! Były zawodnik UFC powrócił do swojego naturalnego sportu w rodzinnym mieście Chicago. Tam zaprezentował się fanom zgromadzonym w United Center jako zawodnik organizacji AEW Rampage.

CM Punka przywitały gromkie oklaski. Gromkie to nawet za mało powiedziane! Tłum zaczął szaleć na widok wychodzącego do ringu CM Punka!

CM Punk wraca do pro wrestlingu! Tłum szaleje na jego widok [WIDEO]

Zaskoczony takim przywitaniem najprawdopodobniej był sam CM Punk, którego poniósł melanż atmosfera i rzucił się w trybuny.

Zobaczcie sami jak to wyglądało:

Punk w 2014 roku zakończył swoją przygodę z WWE i postanowił spróbował sił w UFC. W grudniu 2014 roku podpisał kontrakt z organizacją Dany White’a, ale jego walki okazały się kichą. W debiucie w grudniu 2016 roku przegrał w pierwszej rundzie przez poddanie z Mickey Gallem, a w czerwcu 2019 roku przegrał decyzją sędziów z Michaelem Jacksonem, który w walce z CM Punkiem był na marihuanie i wynik tej walki zmieniono na no-contest.

Zobacz także:

PFL 2021 #8 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison i były zawodnik KSW w finale [WIDEO]

Za nami druga już gala fazy play-off tegorocznego sezonu PFL. Tym razem do walk o milion dolarów zbliżyli się zawodnicy wagi ciężkiej oraz zawodniczki kategorii lekkiej.

Piotr Walawski do hejterów: A Wam hejterki wbijam w dupsko metalowe dildo!

Były uczestnik „Tylko Jeden” Piotr Walawski wraca do klatki FEN już 16 października. Podczas FEN 36, rywalem „Ledy” będzie Krystian Bielski.

Elite Fighters 2: Dojdzie do pierwszej w historii walki kobiety z mężczyzną! Znamy też datę!

To już pewne! Po raz pierwszy w historii na gali mieszanych sztuk walki w Polsce dojdzie do zestawienia kobiety z mężczyzną. Elite Fighters za pomocą mediów społecznościowych zdradziła również datę drugiej edycji.