MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 2: Gawronek pewnie pokonał Toniego Chaplina! Narożnik rzucił ręcznik!

Clout MMA 2: Gawronek pewnie pokonał Toniego Chaplina! Narożnik rzucił ręcznik!

Za nami jedyna walka gali Clout MMA 2, która odbyła się na zasadach semi-pro. W walce na zasadach MMA zmierzyli się dwaj niepełnoletni zawodnicy, którzy zgodnie z funkcjonującym zasadami musieli stoczyć walkę pół-zawodową. W klace Clout MMA 2 zmierzyli się ze sobą: Toni Chaplin oraz. Marcel „Gawronek” Gawroński.

Clout MMA 2: Gawronek pewnie pokonał Toniego Chaplina

Brat Lexy Chaplin i Gawronek mieli argumenty do tego, by dać kibicom bardzo zacięte i ciekawe starcie. Jakie ono okazało się w faktycznie?

Kibice długo czekali na rozpoczęcie walki, bowiem Toni Chaplin najprawdopodobniej chciał wejść do klatki w niedostosowanych do walki spodenkach. Po chwili dezorganizacji, obaj panowie znaleźli się w klatce.

Tam, już w środku do przodu mocno ruszył Gawronek. Toni Chaplin nie miał odpowiedzi na agresję rywala, choć próbował go obalić. Marcel Gawroński obalił przeciwnika i tam punktował na kartach sędziowskich. W pewnym momencie zdobył dosiad, tam mocno obijał Toniego, a narożnik rzucił ręcznik i walka została przerwana.

Wygrana Gawronka w pierwszej rundzie!

ZOBACZ TAKŻE: CLOUT MMA 2: wyniki NA ŻYWO! Omielańczuk vs. Załęcki, Labryga vs. Minda – śledź live, kto wygrał pojedynki!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis