MMA PLClout MMAClout MMA 1: Szybka i łatwa robota Karwata! Reprezentant Strong Ekipy zdemolował rywala

Clout MMA 1: Szybka i łatwa robota Karwata! Reprezentant Strong Ekipy zdemolował rywala

Konrad Karwat bez problemów już w pierwszej odsłonie zastopował ściągniętego w zastępstwie Michała Waleszczyńskiego.

Karwat

Konrad Karwat to przede wszystkim były polski strongman, który ma na swoim koncie sukcesy. Karwat popularność zdobył chociażby za sprawą kanału ”Strong Ekipa”, który prowadzi wraz z Krzysztofem Radzikowskim oraz Dominikiem Abusem.

Karwat postanowił spróbować swoich sił w MMA, a swój debiut zaliczył w 2022 roku, gdy na gali High League przed czasem pokonał Mateusza ”Tarzana” Leśniaka. Następnie było szybkie i efektowne zwycięstwo z Radosławem Słodkiewiczem.

Konrad chciał wrócić na odpowiednie tory po tym jak przegrał przed czasem Denisem Labrygą.

Waleszyński przede wszystkim znany jest jako aktor. Na swoim koncie ma role w takich filmach jak Asymetria, Proceder czy Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Lis grał również w serialu Septagon, Detektywi w akcji oraz Ślepnąc od świateł. Jego postać możemy również pamiętać z organizacji WOTORE czy PRIME SHOW MMA, gdzie był announcerem. 

Co ciekawe Waleszyński pracował przy gali Clout MMA jako tłumacz Jaya Silvy. Michał postanowił zaryzykować i wziąć walkę w ostatniej chwili, bowiem z karty walk wypadł Jarosław ”Jarek Ninja” Sobonkiewicz.

Szybka robota!

Konrad od razu zdobył obalenie i w parterze robił co mu się żywnie podoba. Karwat z pozycji bocznej mocno atakował, a zaraz zdobył dosiad. Reprezentant Strong Ekipy rozpuścił ręce i zaraz sędzia był zmuszony przerwać pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis