MMA PLClout MMAClout MMA 1: Szalony Reporter runął! Czarek Czaruje znokautował Matysiaka!

Clout MMA 1: Szalony Reporter runął! Czarek Czaruje znokautował Matysiaka!

Cezary „Czarek Czaruje” Gołębiewski w trzeciej odsłonie znokautował Tomasza ”Szalonego Reportera” Matysiaka.

Szalony

”Szalony Reporter” zyskał większą popularność za sprawą Tik Toka, gdzie komentował aktualne sytuację w ojczyźnie. Głośniej zrobiło się o nim, gdy pojechał na Ukrainę, która została zaatakowana przez Rosję, lecz przy tym wyjeżdzie nie brakowało kontrowersji ze strony Tomasza. Mowa oczywiście o nietrafionym kompletnie zdjęciu.

Matysiak prowadził kanał razem z Arkadiuszem Tańculą, gdzie komentowali na bieżąco sprawy, które dzieją się w freak fightach, u influncerów i nie tylko. Matysiak związał się nawet z organizacją FAME MMA, gdzie nie doszło ostatecznie do jego walki z Jackiem ”Muranem” Murańskim. Organizacja FAME MMA postanowiła rozwiązać kontrakt z Matysiakiem.

Teraz Matysiak sam prowadzi kanał na YouTubie, gdzie zaprasza gości i trzeba przyznać, że wykręca dobre wyświetlenia. Przy Tomaszu nie brakuje kontrowersji za sprawą jego licznych wypowiedzi na twitterze. Nie ma co się dziwić widząc, że Matysiak musi zabrać głos w praktycznie każdej głośnej sprawie – często przekazując niesprawdzone informacje.

Do jego debiutu w MMA doszło na gali High League, gdzie pokonał naszego redakcyjnego kolegę Michała Cichego. ”Szalony Reporter” po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Szalony Reporter przegrywa!

Cezary od początku był mocno aktywny i napierał z ciosami, ale brakowało w nich mocny. ”Szalony Reporter” próbował odpowiadać niskimi kopnięciami, ale stójka nie szła po jego myśli. Matysiak był podłączony i wskazywał dla sędziego, że coś się stało i powinien przerwać na chwilę walkę. To nie jest jednak czas na dyskusję z sędzią! Cezary ostatecznie nie wykorzystał okazji. Tomasz dopiero po kolejnej próbie wywalczył obalenie, ale musiał się namęczyć za nim to zrobił. Był nawet dosiad! ”Czarek Czaruje” na koniec rundy popisał się ładnym przetoczeniem.

W drugiej odsłonie już na początku Tomasz zdobył obalenie, ale przyjął mocne uderzenie z dołu i walka wróciła do stójki, gdzie rywal zdecydowanie górował. W końcówce Matysiak dopiął swego i miał obalenie.

W trzeciej odsłonie Cezary ponownie mocno trafił rywala, a ten odwrócił się do tyłu. Jeszcze jeden cios i ”Szalony Reporter” runął na deski. Było po wszystkim!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis