MMA PLClout MMAClout MMA 1: Najlepsza Polska dziennikarka znokautowała Nikitę! Nikola straciła przytomność!

Clout MMA 1: Najlepsza Polska dziennikarka znokautowała Nikitę! Nikola straciła przytomność!

Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska w drugiej odsłonie okazała się lepsza od Nikoli ”Nikity” Alokin.

Laskowska

Nikita to postać mocno kontrowersyjna, bo rozpoznawalność zyskała głównie dzięki związku z Danielem Magicalem, który lubuje się w patostreamingu. Mogło wydawać się, że to para idealna, jednak pewnego feralnego dnia – wszystko się posypało. Nikola chciała zrobić sobie tatuaż, w tym celu udała się do Warszawy. Jak się później okazało, nie wróciła już do Daniela, a związała się z ekipą Amadeusza Ferrariego, co wywołało dramę, która ciągnie się po dziś dzień. To tak w telegraficznym skrócie, bo wielowątkowość tej historii – przyprawia o ból głowy.

Monika Laskowska prowadziła wywiady na kanale ”TV Reklama”, gdzie dochodziło do wielu wpadek głównie na freakowych wydarzeniach. ”Najlepsza polska dziennikarka” pojawiła się na popularnym kanale ”Ebe Ebe” – po kolejnych częściach Monika zyskała ”rozgłos”.

Laskowska wygrywa przed czasem!

Laskowska od razu ruszyła do przodu – trafiła dwoma kolanami i ciosem, ale zaraz mieliśmy klincz. Było strasznie chaotycznie. Podopieczna Roszkiewicza przy siatce pracowała nad obaleniem. Nie było łatwo, ale ”Nikita” dopięła swego. Początkowo w parterze nic się nie działo poza pojedynczymi ciosami. W końcówce Alokin rozpuściła ręce i wydawało się, że było naprawdę blisko, aby sędzia przerwał walkę.

W drugiej rundzie Nikola znów unikała stójki i próbowała sprowadzić, ale nic z tego. ”Najlepsza Polska Dziennikarka” dobrze się broniła, a w klinczu trafiła paroma kolanami. Przy siatce Laskowska wykorzystała moment i zaczęła bić. Ciosy nie były techniczne ani mocne, ale Nikita upadła i straciła przytomność. Być może ”Nikita” po prostu była krańcowo zmęczona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis