MMA PLClout MMACLOUT MMA 1: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

CLOUT MMA 1: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

CLOUT MMA 1 : Karta walk już została zapełniona! Organizatorzy postarali się i przygotowali niezwykle ciekawą rozpiskę na swoją premierową galę. Zobacz, kto zawalczy na warszawskim Torwarze Start nowej organizacji freakowej w Polsce zapowiada się naprawdę ciekawie.

CLOUT MMA 1 Karta walk
Foto: CLOUT MMA

Gala CLOUT MMA 1 dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Bohaterem walki wieczoru będzie “ojciec chrzestny polskich freak fightów”, czyli Marcin Najman. Przeciwnikiem “El Testosterona” został inny zawodnik z przeszłością zawodowym boksie, były mistrz świata IBO Andrzej Fonfara.

Spore zainteresowanie wzbudza co-main event, czyli starcie byłych reprezentantów Polski w sportach zespołowych. W klatce rękawice skrzyżują bowiem były piłkarz Tomasz Hajto a także były siatkarz Zbigniew Bartman.

Po udanym debiucie w sportach walki na gali WOTORE 7 kolejną walkę stoczy Dominik Pudzianowski, brat Mariusza. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Paweł “Bomba” Scarface.

Kto walczy na nadchodzącej gali CLOUT MMA 1?

W MMA zadebiutuje też była dziewczyna Daniela Magicala, Nikola „Nikita” Alokin. W ostatnich miesiącach zrobiło się o niej głośno, gdy uciekła od swojego partnera a potem jej metamorfozą zajął się m.in. Amadeusz “Ferrari” Roślik. Podczas we Wrocławiu Nikita zmierzy się z… “Najlepszą Polską Dziennikarką”, czyli Moniką Laskowską.

Oprócz walk w MMA czekają nas również pojedynki w formule K-1 w małych rękawicach. W takiej formule zmierzą się m.in walczący dawniej w KSW Tomasz Sarara i Jay „Da Spyda Killa” Silva. Oprócz tego choćby Denis Labryga podejmie Dawida Załęckiego czy a Piotr Pająk – Wojciecha Sobierajskiego.

W rozpisce gali CLOUT MMA 1 znaleźli się również m.in. Paulina Hornik, Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak czy Mariusz „Super Mario” Sobczak.

Łącznie w karcie walk znalazło się aż 12 pojedynków. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

CLOUT MMA 1: Karta walk

MMA: Andrzej „Polish Prince” Fonfara vs. Marcin „El Testosteron” Najman
MMA: Tomasz Hajto vs. Zbigniew Bartman
K-1 (małe rękawice): Tomasz Sarara vs. Jay „Da Spyda Killa” Silva
K-1 (małe rękawice): Denis Labryga vs. Dawid „Crazy” Załęcki
MMA: Paweł „Scarface” Bomba vs. Dominik Pudzianowski
K-1 (małe rękawice): Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka vs. Paulina Hornik
MMA: Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs. Cezary „Czarek Czaruje” Gołębiewski
MMA: Nikola „Nikita” Alokin vs. Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska
NMA: Konrad Karwat vs. Michał “Potężny Tłumacz” Waleszczyński-Lis
MMA: Piotr „Lizak” Lizakowski vs. Dominik Skowyra
K-1 (małe rękawice): Piotr Pająk vs. Wojciech „Rekordzista” Sobierajski
MMA: Kacper „Ludwiczek” Bociański vs. Mariusz „Super Mario” Sobczak

Transmisja:

PPV (od 34,99 zł)

Zobacz także:

PPV CLOUT MMA 1: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV CLOUT MMA 1 już 5 sierpnia! Nowa organizacja freak-fightowa wchodzi do gry! Czy CLOUT MMA sprosta wyzwaniu? Dowiemy się już wkrótce! Galę CLOUT MMA 1 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje, aby nie ominąć tego wydarzenia.

”Kamiszka” wbija szpilkę Denisowi Załęckiemu: Człowiek kontuzja wrócił!

Kamila Wybrańczyk postanowiła zareagować w mediach społecznościowych na wczorajsze ogłoszenie i zachowanie Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” na kolejnej edycji Clout MMA ma stoczyć walkę w boksie z byłym zawodnikiem KSW i UFC – Danielem Omielańczukiem. O takim potencjalnym starciu mówi się już od jakiegoś czasu. Doszło do pierwszego face to face, ale nie trwało to długo, bowiem doszło szybko do rękoczynów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis