MMA PLClout MMACLOUT MMA 1: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

CLOUT MMA 1: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

CLOUT MMA 1: Gdzie oglądać? Nadszedł ten dzień – debiutancka gala federacji CLOUT! Organizatorzy przygotowali dla nas aż 13 emocjonujących pojedynków! To będzie długi wieczór, więc rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i oglądajcie! Na pewno emocji nie zabraknie. Galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje.

CLOUT MMA 1 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

CLOUT MMA 1: Kiedy gala?

Główną atrakcją wydarzenia w Warszawie będzie pojedynek Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą. Cesarz freak-fightów ma zamiar z przytupem rozpocząć swoje panowanie. Czy mu się to uda? Dowiemy się już dzisiaj!

Wedle wielu najciekawsze starcie całej gali. Siatkówka kontra piłka nożna, czyli Zbigniew Bartman vs. Tomasz Hajto. Jeden mocno uderza, a drugi kopie. Co okaże się skuteczniejsze? Zobaczymy. Nie możecie tego przegapić!

Zdecydowanie najbardziej sportowa walka w całej rozpisce. Tomasz Sarara wymieni uprzejmości z Jayem Silvą. Nie trzeba nic więcej pisać. Zestawienie tej dwójki to gwarancja krwawej jatki. Jednym słowem – bomba! Kto według was wygra?

CLOUT MMA 1: Gdzie oglądać?

Dość nieoczekiwanie zobaczymy starcie Adriana Ciosa z Łukaszem Magicalem. Pierwotnie walka panów miała odbyć się na PRIME 5, ale Cios próbował renegocjować kontrakt chwilę przed walką, a ostatecznie uciekł z hali. Miejmy nadzieję, że tym razem nie schowa głowy w piasek i stawi się w klatce.

CLOUT MMA: Data, miejsce, godzina

Mocarne starcie dwóch topowych freak-fighterów. Denis “Crazy” Załęcki stanie w bitewne tany z Denisem Labrygą. Od tego boju możemy oczekiwać fajerwerków. To musi skończyć się przed czasem!

Ogromny konflikt, który musi rozstrzygnąć się w oktagonie. Monika Laskowska skrzyżuje rękawice z Nikolą Alokin, aby raz na zawsze wyjaśnić ten spór. Liczymy, że słowa, które padały podczas konferencji, przełożą się na walkę. Czas na gadanie już minął, niech przemówią pięści!

CLOUT MMA 1: Transmisja w PPV

Walka, która rozpocznie dzisiejszą galę – Ludwiczek kontra Super Mario. Karabiny nabite, kreska siedzi, a więc można iść się bić! Tutaj może wydarzyć się absolutnie wszystko! Całą galę możecie obejrzeć, klikając – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis