MMA PLClout MMAClout MMA 1: Efektowny debiut Piotra Lizakowskiego! Podopieczny Oknińskiego świętuje!

Clout MMA 1: Efektowny debiut Piotra Lizakowskiego! Podopieczny Oknińskiego świętuje!

Piotr Lizakowski ma za sobą udany debiut w freak fightach. ”Lizak” już w pierwszej odsłonie poddał Dominika Skowyrę.

Lizak

Fighter, żartowniś, YouTuber – tak w kilku słowach można opisać ”Lizaka”. Piotr Lizakowski krótko po dołączeniu do ekipy ”Ebe Ebe” został jedną z najzabawniejszych postaci na polskim YouTube. Widzowie kanału uważają, że Lizakowski tworzy świetne duo z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem ”Wampirem” Pasternakiem. Obaj często pojawiają się na wspomnianym kanale ”Ebe Ebe”.

”Lizak” jest reprezentantem Akademii Sportów Walki Wilanów, a jego główny trener to Mirosław Okniński. Lizakowski ma na swoim koncie walki stoczone na ALMMA. Warto zaznaczyć, że Lizakowski miał wystartować w grand prix High League, ale wszystko zakończyło się fiaskiem.

Skowyra to twórca internetowy, który pokazuje sportowy tryb życia i podróże. 22-latek swoje treści głownie publikuje na tik toku, ale również posiada swój kanał na YouTubie. Dominik jest także posiadaczem czarnego pasa w judo, więc jest to osoba, która prowadzi sportowy tryb życia.

Lizakowski wygrywa przed czasem!

Lizakowski już w pierwszej odsłonie znalazł sposób na poddanie rywala. Widzieliśmy trochę stójki, ale ostatecznie w parterze reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów szybko znalazł sposób na pokonanie rywala. Walka zakończyła się duszeniem zza pleców.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis