MMA PLClout MMAClout MMA 1: Bartman poddaje w 2. rundzie! Hajto miał swoje momenty

Clout MMA 1: Bartman poddaje w 2. rundzie! Hajto miał swoje momenty

Zbigniew Bartman w drugiej odsłonie poddał swojego oponenta. Warto zaznaczyć, że Tomasz Hajto miał swoje momenty w pojedynku i zaskoczył swoją dyspozycją.

Bartman

Tomasz Hajto to postać doskonale znana polskim kibicom sportu. Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta Polski, uczestnik mistrzostw świata 2002 w Korei i Japonii, 62-krotny reprezentant Polski i były piłkarz takich klubów jak Schalke 04, 1. FC Nuernberg czy Southampton. Jego głos z kabiny komentatorskiej kojarzy każdy fan futbolu.

Zbigniew Bartman – wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce. Mistrz Europy z 2009 roku zwiedził pół świata, grając nie tylko w Europie, ale także w Azji i Ameryce Południowej. W swoim dorobku ma tytuły mistrza Polski, Argentyny czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Jest skończenie!

Bartman skupił się na ciosach, a Hajto początkowo na kopnięciach. W pewnym momencie Tomasz trafił mocnym ciosem i przy siatce wyprowadził parę kolan. Bartman miał duże kłopoty, ale dalej napierał. Zbigniew wychodził z akcjami, ale brakowało konkretów. Mieliśmy też trochę klinczu. W końcówce obaj dochodzili do celu z uderzeniami. Bartman trafił dobrym podbródkowym, ale Hajto zaraz odpowiadał.

Druga runda rozpoczęła się od ciągłych akcji. Zbigniew po kopnięciu na tułów rzucił rywala na deski. Bartman skorzystał z okazji i od razu przeszedł do parteru. W pewnym momencie siatkarz wyczuł moment i złapał duszenie. Było po wszystkim!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis