MMA PLArchiwumClout MMAClout 2: Sosnowski kolejnym pięściarzem, który zawalczy w freakach! Rywalem młody zawodnik z GROMDY!

Clout 2: Sosnowski kolejnym pięściarzem, który zawalczy w freakach! Rywalem młody zawodnik z GROMDY!

Kolejne zaskoczenie! Na gali Clout MMA 2 już dwudziestego ósmego października swój debiut w freak fightach stoczy znany pięściarz Albert Sosnowski. Podczas drugiej części konferencji poznaliśmy również jego przeciwnika.

Sosnowski

Sosnowski to przede wszystkim były mistrz świata organizacji WBF, mistrz Europy EBU oraz były pretendent do tytułu mistrza świata organizacji WBC. Albert pod koniec maja 2010 roku skrzyżował rękawice z Vitalijem Kliczko.

”Dragon” zakończył zawodową karierę we wrześniu 2017 roku. Sosnowski już w pierwszej odsłonie został znokautowany z rąk Łukasza Różańskiego. Rok wcześniej przegrał przed czasem z Andrzejem Wawrzykiem.

Sosnowski w freak fightach!

Pod koniec października Albert Sosnowski będzie kolejnym pięściarzem, który zawalczy w freak fightach. ”Draogn” na gali Clout MMA 2 zmierzy się z dużo młodszym Remi Gruchałą.

Remi swój debiut w MMA odnotował na gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Był to naprawdę efektowny występ. Gruchała od początku dominował i już w pierwszej rundzie znalazł sposób na zastosowanie Pawła ”Scarface’a” Jendruczko. 

Gruchała ma w czerwcu 2022 roku zadebiutował w organizacji GROMDA. Była to szalona walka na gołe pięści, która się nie obyła bez kontuzji i wielkich zranień. Gruchała ostatecznie przełamał rywala i w drugiej odsłonie zastopował Piotra Diabełka.

Cała konferencja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis