MMA PLArchiwumClout MMAClout 2: Sold Out ponad dwa tygodnie przed galą w Płocku!

Clout 2: Sold Out ponad dwa tygodnie przed galą w Płocku!

Dziś freakowa organizacja poinformowała, że sprzedała bilety na zbliżającą się drugą edycję Clout MMA 2, która dwudziestego ósmego października odbędzie się w Płocku.

Najman

W main evencie dojdzie do wyczekiwanej walki pomiędzy Denisem ”Bad Boyem” Załęckim, a Danielem Omielańczukiem. Denis stanie przed wielkim wyzwaniem, bowiem jego rywal ma za sobą przygodę w UFC i KSW. Walka odbędzie się w boksie w małych rękawicach. Jeżeli ”Bad Boy” sfauluje rywala wtedy formuła zmienia się na MMA.

Wysoko w karcie zobaczymy też ojca Denisa – czyli Dawida ”Crazy” Załęckiego, który w formule K-1 zmierzy się z legendą. Rywalem ”Crazyego” będzie Jerome Le Banner, który ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. ”Geronimo” walczył i wygrywał z najlepszymi.

Sold Out przed galą w Płocku!

Organizacja Clout MMA poinformowała dziś o sold out przed drugą edycją, która odbędzie się w Płocku.

SOLD OUT GALI CLOUT MMA 2 ❗❗❗ DZIĘKUJEMY ZA WASZE ZAUFANIE! Prawie 3 TYGODNIE przed galą WYPEŁNILIŚMY CAŁĄ ORLEN ARENĘ w PŁOCKU. Blisko SZEŚĆ TYSIĘCY KIBICÓW pojawi się w hali 28 października, by obejrzeć AŻ DWANAŚCIE EMOCJONUJĄCYCH STARĆ. Oj… Szykujcie się, bo będzie naprawdę grubo 👊 Denis vs Omielańczuk, Labryga vs Minda, wielka bitwa o cesarstwo z Najmanem i Lizakiem, legendy sportu, gwiazdy telewizji, internetu i wiele więcej… 🤩 Do zobaczenia w Płocku! Sprzedaż PPV startuje JUŻ NIEDŁUGO 🔥

SOLD OUT GALI CLOUT MMA 2 ❗❗❗ DZIĘKUJEMY ZA WASZE ZAUFANIE! Prawie 3 TYGODNIE przed galą WYPEŁNILIŚMY CAŁĄ ORLEN ARENĘ…

Posted by CLOUT MMA on Wednesday, October 11, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis