MMA PLArchiwumClout MMAClout 2: Labryga przed dużym testem! Jego rywalem będzie doświadczony Minda!

Clout 2: Labryga przed dużym testem! Jego rywalem będzie doświadczony Minda!

To się dzieje. Denis Labryga stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem już dwudziestego ósmego października na gali Clout MMA 2 w Płocku. Przeciwnikiem reprezentanta WCA Fight Team będzie Kamil Minda czyli doświadczony zawodnik MMA.

Labryga

W ostatnim czasie nie brakowało mocnych wypowiedzi ze strony trenera Mirosława Oknińskiego i Mindy.

Sztywne zasady chłopaka z ulicy Ladybrygi atakować słabszych przykład Piotr Lizakowski wystrzegać się dużych i silnych przykład Kamil Minda (…) Labryga boi się Mindy obsral zbroje a miał cały Wilanow wyjaśnić – napisał Okniński w mediach społecznościowych.

Labryga Ty leszczu. Zwykły farmazonie. Dzieciaku Ty nie wiesz co to znaczy słowo farmazon. Kiedy ja nim byłem? To co mówię to prawda. Jeśli masz odwagę to wystartuj do mnie i bijemy się razem, a nie szukasz mniejszych i słabszych od siebie. Ciągle szukasz wymówek, bijemy się to bijemy. Teraz nie jesteś kiełbaską tylko zwykłą parówką. Cisnę Cię, bo jesteś słaby, jesteś zwykłym leszczem. Podejdź do tematu poważnie, bo już się skończyły jaja. Nikogo nie będziesz wyjaśniać. Wilanów chcesz wyjaśnić? Zacznij ode mnie, zobaczymy kto kogo wyjaśni (…) LadyBryga tchórzu się schowałeś, miałeś nas wszystkich porozliczać. Taki sztywny chłopak z ulicy jesteś, a stchórzyłeś – ostro zareagował Minda.

Denis w końcu miał dość i postanowił mocno odpowiedzieć.

Kamil Minda do Ciebie komunikat. Minda pinda. Słuchaj Labryga nie dyga to po pierwsze. Po drugie nie mieszając w to munduru żetonie – miałem Cię za normalną postać sportową, ale jesteś zwykłym farmazonem, który brnie na tym farmazonie. Po trzecie słuchaj gościu nie porównuj przyrodzenia do jedzenia, bo sam te kiełbaski jesz jako artykuły spożywcze także sam się waliłeś na minę pacynko. Przyjdzie czas i miejsce to ten cały wasz Wilanów roz*****. Będziecie podchodzić po kolei, będziemy się bić. Słuchaj się tam lepiej swojej szefowej Oknińskiej, która Cię tam trenuje i zawijajcie wroty. Jazda z wami.

Labryga vs Minda już na Clout 2 w Płocku!

Takie zestawienie zobaczymy na gali Clout MMA 2 w Płocku. Denis Labrgya skrzyżuje rękawice z doświadczonym zawodnikiem wagi ciężkiej – Kamilem Mindą.

Walka odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach.

Kamil w ostatniej walce miał do wyjaśnienia mocną spinę z Szymonem Nowowiejskim. Była to walka na gołe pięści. 38-latek w zaledwie 41 sekund poddał ”Aptekę” podczas WOTORE 7 w katowickiej walcowni.

Cała konferencja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis