MMA PLArchiwumClout MMAClout MMA 2: Dziś poznaliśmy 10 rywali Boro! Z każdym był face to face!

Clout MMA 2: Dziś poznaliśmy 10 rywali Boro! Z każdym był face to face!

Już dwudziestego ósmego października w Płocku odbędzie się gala Clout MMA 2. Przed drugą częścią konferencji na scenie pojawił się Rafał ”Boro” Borkowski, który stanie przed naprawdę wielkim wyzwaniem. Poznaliśmy dziś wszystkich przeciwników ”Boro”.

Boro

Rafał zmierzy się z nim na specjalnych zasadach K-1 w małych rękawicach i minutowych zmianach w klatce. To bohater jednego z pierwszych polskich virali. Przed laty wystąpił w słynnym wideo, na którym pokazywał swoje umiejętności.

Już w przeszłości w sieci pojawiały się wypowiedzi ”Boro”, który wspominał o swoim nastoletnim życiu i problemach z prawem. Wrócił na szczęście na odpowiednie tory.

W gimnazjum się popisywałem. Policja mnie zawinęła. Wylądowałem w schronisku dla nieletnich na 3 miesiące. Potem jak wyszedłem, to robiłem to samo. Później byłem w ośrodku i uciekłem z niego po dwóch godzinach. Ukrywałem się u babci na wsi przez 2 tygodnie. Pojechałem na odwyk. Po 2 tygodniach pobytu, powiedziałem, że jestem poszukiwany. Skończyłem terapię jak miałem 17 lat. Przestałem palić papierosy. Poszedłem do Arrachionu Olsztyn i zmieniłem swoje życie.

Jest szalone face to face!

”Boro” pojawił się przed drugim panelem konferencji Clout MMA 2. Poznaliśmy przeciwników Rafała. Było to face to face jedno po drugim. Borkowski musiał 10 razy spojrzeć głęboko w oczy.

Cała konferencja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis