Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCiekawostkiClay Guida strollował UFC! Zażartował z emerytury, a Dana White grzmiał na konferencji: Wkurzyło mnie to!

Clay Guida strollował UFC! Zażartował z emerytury, a Dana White grzmiał na konferencji: Wkurzyło mnie to!

Jeden z weteranów mieszanych sztuk walki – Clay Guida strollował całe UFC! Na minionej gali UFC on ESPN 44 w T-Mobile Center Amerykanin zażartował z emeryruty, czym zdenerwował swojego szefa – Danę White’a.

Clay Guida strollował UFC!

Clay Gudia na wspomianej gali przegrał decyzją sędziów z Rafą Garcią. Potem zdjął rękawice i wszyscy spodziewali się, że zostawi je w oktagonie i ogłosi sportową emeryturę. Stało się jednak inaczej!

Clay Guida strollował UFC!

W rozmowie z Danielem Cormiemer w oktagonie, Guida zaczął swoje przemówienie tak, jakby faktycznie zaraz miał ogłosić, że kibice oglądali właśnie jego ostatnią walkę w karierze. Ale zamiast tych słów, Amerykanin po prostu… pozdrawiał swoją mamę.

Ten trolling nie spodobał się szefowi UFC, który tak skomentował tę sytuację:

“Właściwie to mnie to wkurzyło. Zdenerwowałem sie na to. Lubię go, Clay to miły facet, ale udajesz przejście na sportową emeryturę tylko po to, by powiedzieć komuś życzenia? My tutaj robimy wydarzenie na żywo, to ogląda mnóstwo ludzi. Nie byłem zadowolony z tego. To nie było coś dobrego.”

Zobacz także:

Kolejny Polak w Glory! Maksymilian Bratkowicz pod koniec kwietnia zawalczy w Rotterdamie! Widzieliście?

Dziś nie brakuje dobrych wiadomości! Maksymilian Bratkowicz postanowił zaryzykować i przyjął walkę w zastępstwie. Maks jest kolejnym naszym reprezentantem, który trafił do największej organizacji kick-boxingu. Do debiutu Biało-Czerwonego dojdzie już pod koniec kwietnia.

Piotr Szeliga mocno o zaczepkach Oknińskiego: To jest żenujące! Co wy na to?

Piotr Szeliga w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o zaczepkach ze strony trenera Mirosława Oknińskiego. Freak figthter z Dębicy zapewnia, że ”z Akademii Wilanów zrobiła się Akademia Pana Kleksa”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis