Clay Guida chce rewanżu z Natem Diazem: Nie zapomnij medycznej marihuany, przyda ci się

Zawodnik kategorii lekkiej, Clay Guida (34-17) postanowił rzucić wyzwanie byłemu rywalowi, Nate’owi Diazowi (19-11), z którym mierzył się w styczniu 2009 roku, przegrywając starcie niejednogłośną decyzją sędziów.

Amerykanin wyzwanie Diazowi rzucił za pośrednictwem Instagrama i zaczepił młodszego ze słynnych braci w świecie MMA, sugerując, by ten wcześniej zaopatrzył się w medyczną marihuanę, której zresztą jest sympatykiem:

„Cześć Natalia. Co powiedz na rewanż? Do zobaczenia w „312” ChiTown. Chyba, że się boisz. O, nie zapomnij przynieść medycznej marihuany. Przyda ci się.”

Na filmiku Guida proponuje nawet konkretną datę na rewanż z Diazem. Miałby on odbyć się w czerwcu na gali UFC 225 w Chicago:

„Yo, co tam dziwko z 209? Tak, do ciebie mówię, Nate Diaz. Niszczyliśmy się jakieś dziewięć lat temu, a może to był fuks? Co powiesz, żebyśmy zrobili to raz jeszcze dla fanów?

Kiedy podpiszesz się pod przerywaną linia na kontrakcie, to zanim wejdziesz do klatki, to upewnij się, że będziesz naprawdę dobrze przygotowany. Bo ja wskoczę na ciebie i złapię ci pełnego nelsona, tak jak ostatnim razem. Do zobaczenia w Chicago, Ziomek!”