MMA PLProfessional Fighters LeagueClaressa Shields zadebiutowała w MMA. Złota medalistka olimpijska w boksie miała problemy z rywalką z rekordem 3-6 [WIDEO]

Claressa Shields zadebiutowała w MMA. Złota medalistka olimpijska w boksie miała problemy z rywalką z rekordem 3-6 [WIDEO]

Typowana na wielką gwiazdę mieszanych sztuk walki Claressa Shields zadebiutowała w MMA! Amerykanka wystąpiła w walce wieczoru minionej gali 2021 PFL 4.

Shields to dwukrotna złota medalistka olimpijska i jedna z najbardziej utalentowanych pięściarek we współczesnym boksie.

Teraz rozpoczęła swoją karierę w MMA.

Claressa Shields zadebiutowała w MMA. Złota medalistka olimpijska w boksie miała problemy z rywalką z rekordem 3-6 [WIDEO]

Shield walczyła z Brittney Elkin, która do tej pory miała rekord 3-6. Starcie to odbyło się w ramach turnieju wagi lekkiej, którego główną nagrodą jest milion dolarów.

W pierwszej rundzie Shields miała ogromne kłopoty z przeciwniczką, która zdołała ją obalić i zaczęła ubijać w parterze:

Shields jednak przetrwała napór rywalki i wraz z upływem pojedynki zaczynała przejmować inicjatywę. Jej przewaga była wyraźna w stójce, co nie jest odkrywcze. W trzeciej rundzie Elkin padła po jednym z ciosów Shields, a ta dokończyła dzieła zniszczenia na ziemi.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [10-13.06.2021]

Przed nami kolejny weekend z MMA. Będzie się działo naprawdę sporo! Już w nocy z czwartku na piątek kolejną walkę w bieżącym sezonie PFL stoczy Marcin Held (27-7).

Amanda Nunes do Kim Kardashian: Hej Kim, robimy to?

Podwójna mistrzyni UFC i uznawana za najlepszą zawodniczkę w kobiecym MMA w historii Amanda Nunes podłapała sugestię swojego szefa Dany White’a i zwróciła się bezpośrednio do Kim Kardashian. Brazylijka chce wziąć udział w walce z celebrytką!

PFL 2021 #4: Marcin Held przegrywa zdecydowanie na punkty z Olivierem Aubin-Mercierem [WIDEO]

Marcin Held (27-8) przegrał jednogłośną decyzją z Olivieren Aubin-Mercieriem (12-5) podczas gali PFL 2021#4 w Atlatnic City.