MMA PLUFCCiryl Gane chwali “Bonesa” przed UFC 285: Spodziewamy się najpiękniejszej wersji Jonesa

Ciryl Gane chwali “Bonesa” przed UFC 285: Spodziewamy się najpiękniejszej wersji Jonesa

Najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej Ciryl Gale chwali swojego najbliższego rywala Jona “Bonesa” Jonesa przed ich walką na nadchodzącej gali UFC 285.

Ciryl Gane chwali

Impreza ta odbędzie się już w najbliższą sobotę w Las Vegas. Stawką pojedynku Jones vs Gane będzie oczywiście pełnoprawny pas mistrzowski królewskiej dywizji wagowej, zwakowany przez dotychczasowego mistrza Francisa Ngannou.

Ciryl Gane chwali “Bonesa” przed UFC 285: Spodziewamy się najpiękniejszej wersji Jonesa

Gane na wczorajszej konferencji prasowej promującej nadchodzące wydarzenie chwalił “Bonesa” i przyznał, że oczekuje “najpiękniejszej” jego wersji w oktagonie:

“Przygotowywaliśmy się na najpiękniejszą wersję Jona Jonesa. Przygotowywaliśmy się na tak szybkiego Jonesa, jaki był w wadze półciężkiej, na Jonesa z takimi samymi umiejętnościami, jakie pokazywał w wadze półciężkiej, ale na silniejszego fizycznie niż w wadze półciężkiej. Spodziewamy się, że będzie tak samo mocny, ale z siłą zawodnika ciężkiego.”

32-letni Gane uważa Jona Jonesa za prawdziwego GOAT-a w świecie MMA, ale jego cel mimo umiejętności Amerykanina pozostaje ciągle taki sam:

“Wygram ten pas, niezależnie od tego kim jest rywal. To dla mnie będzie wiele znaczyło, bo Jones jest GOAT-em. Wszyscy o tym wiedzą, wystarczy spojrzeć na jego karierę. Jeśli wygram, to będzie to wielka chwila dla mojej kariery i w ogóle dla mojego życia.”

Zobacz także:

Mocna spina Jóźwiaka z Dubielem za kulisami! Musiała interweniować ochrona [WIDEO] Co wy na to?

Za kulisami pierwszej konferencji High League 6 doszło do spiny pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, a Marcinem Dubielem. Wkroczyć musiała ochrona, aby uspokoić całą sytuację. Prezes Fight Exclusive Night nie jest fanem Dubiela…. Podopieczny Przemysława Szyszki zdradził, że jest otwarty na potencje starcie z Jóźwiakiem.

Michalczewski zapewnia: Kiedyś zasady były inne, ważyliśmy każde słowo na konferencji! Widzieliście?

Dariusz Michalczewski w rozmowie na kanale GROMDA wspominał jak wyglądała sytuacja w latach 90.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis