MMA PLNajnowszePrime MMACios stawia warunki! Mocno do rywala: Co tutaj robisz? Powinieneś walczyć na Ukrainie!

Cios stawia warunki! Mocno do rywala: Co tutaj robisz? Powinieneś walczyć na Ukrainie!

Adrian Cios ma w najbliższą sobotę stoczyć kolejny pojedynek w organizacji PRIME SHOW MMA 4, która odbędzie się w Szczecinie. Były zawodnik MMA VIP w pewnym momencie zaczął stawiać warunki. Cios zapewnił, że jego najbliższy przeciwnik Sasha Muzheiko nie powinien siedzieć na konferencji, a walczyć za swoją ojczyzną.

Cios

Adrian stoczył dwie walki w PRIME SHOW MMA. Cios przegrał szybko przed czasem z Dawidem ”Ambro” Ambroziakiem i na punkty z naszym dziennikarzem – Michałem Cichym. Wcześniejsze walki Adrian toczył w organizacji MMA VIP.

Nie będzie walki Sasha-Cios?

Niewykluczone, że będzie zmiana w ostatniej chwili. Adrian Cios zapewnił, że jego przeciwnik Sasha Muzheiko powinien walczyć o swoją ojczyznę, a nie siedzieć na freakowej konferencji.

To nie koniec, bowiem Cios zażądał, aby jego przeciwnik przeznaczył wszystkie pieniądze z walki na pomoc Ukrainie. Sasha od razu zaznaczył, że tego nie zrobi. Zwycięzca ostatniej edycji ”Love Island” zapewnił, że jeśli miałby przekazać pieniądze, to swoim rodzicom. Ponadto Sasha powiedział, że nigdy nie był patriotą i opowiedział dokładniej co ma na myśli.

Warto zaznaczyć, że Adrian Cios dwukrotnie opuścił dzisiejszą konferencję. Ostatecznie wrócił i był do końca pierwszego panelu.

Całość możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Najmłodszy syn Michała Materli również boksuje! Martin odnotował zwycięstwo! [WIDEO] Widzieliście?

Jak się okazuje Martin Materla – najmłodszy syn legendy KSW również trenuje boks! Weteran KSW w mediach społecznościowych udostępniał nagrania, bowiem jego syn wziął udział w zawodach. Martin ma już za sobą zwycięstwo w ringu.

To nie są dobre wiadomości! Koniec walk Daniela Torresa w organizacji KSW?

Jak podaje portal InTheCage.pl świetny zawodnik Daniel Torres (14-5) zdecydował, że nie podpisze nowego kontraktu z największą organizacją w naszym kraju. Torres nie narzekał na brak propozycji i ma wybrać najlepszą finansowo.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis